اکسیس دستگاه کارت خوان خود را با همکاری ASSA ABLOY عرضه کرد

کمپانی Axis با ارائه دستگاه کارت خوان A4011-E، رسما نام خود را بعنوان یک مدعی در سیستم های کنترل تردد و بیومتریک مطرح کرد.

دارنده رتبه ششم سیستم های نظارت تصویری دنیا، در ساخت این دستگاه از تجربیات کمپانی پرآوازه آسا ابلوی بهره بسیاری برده و در واقع فناوری درون این دستگاه ساخته و پرداخته این کمپانی دورگه سوئدی-فنلاندی است.

 

کارت خوان A4011-E اکسیس به شکلی طراحی شده که با سیستم کنترل درب تحت شبکه A1001 این کمپانی هماهنگ بوده و قابلیت اتصال و کنترل بوسیله آن را داشته باشد.

دوربين مدار بسته

 

کی پد A4011-E طراحی ساده و زیبایی دارد، بدنه آن از جنس آلومینیوم است، ارگونومی مناسبی دارد و دکمه های تعبیه شده برروی آن فواصل مناسبی از یکدیگر دارند. جنس دکمه ها از استیل ضدزنگ است و نور پس زمینه زیبایی برای آن درنظر گرفته شده تا در هنگام تاریکی مشکلی برای کار با آن وجود نداشته باشد. کاربران هم از طریق کارت (بدون لمس دستگاه) و هم از طریق کد می توانند از آن استفاده نمایند.

اوله ینسن مدیر توسعه بازار فروش اکسیس می گوید :

_  بعد از عرضه موفق کنترلر درب A1001، بسیاری از کاربران خواستار عرضه یک کارت ریدر توسط ما بودند. A4011-E یک ریدر قوی و آینده نگرانه برای کاربرهای مختلف است که با فناوری قابل اعتماد و اثبات شده آسا ابلوی تولید شده است.

از قابلیت های کی پد بیومتریک اکسیس می توان به موارد زیر اشاره کرد :

_  پشتیبانی از کارت های رایج ۱۳٫۵۶ مگاهرتزی

_  کارکرد در دماهای منفی ۲۵ تا مثبت ۷۰ درجه

_  سرعت پاسخگویی بالا

_  استاندارد حفاظتی IP54

کارت خوان A4011-E اکسیس با قیمت ۳۷۰ دلار عرضه شده است.