دوربین مداربسته داهوا

دوربین مداربسته داهوا

در مقاله دوربین مداربسته داهوا درنظر داریم اطلاعاتی مرتبط با دوربین مداربسته داهوا و تاریخچه آن خدمت شما عزیزان ارائه دهیم.

در ابتدا لازم است درباره شرکت تولید کننده دوربین مداربسته داهوا اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.شرکت dahua ارائه دهنده انواع دوربین مداربسته و دستگاه های امنیتی دیگر است.

این شرکت در کشور پهناور چین قرار دارد و از معتبرترین شرکت های ارائه دهنده دوربین مداربسته است.که تاسیس آن به 15سال قبل برمیگردد.

این شرکت در شهر هانگ زو قرار دارد که توانسته است کمتر از 15 سال رده پنجم در این عرصه را ،در دنیا از نظر فروش محصولات کسب نماید و در رده بهترین شرکت های ارائه دهنده سیستم های امنیتی قرار بگیرد.

از مهمترین عوامل رشد بی نظیر این شرکت میباست به این موضوع اشاره کنیم که این شرکت سالانه حدود 10 درصد سرمایه خود را صرفه پژوهش در زمینه دوربین مداربسته و سیستم های حفاظتی میکند .این پژوهش توسط تیمی با حدود دو هزار کارمند صورت میپذیرد.که در نهایت منجر به تولید محصولی جدید و انحصاری میشود.

 

تولیدات شرکت دوربین مداربسته داهوا شامل 3فناوری آنالوگ،تحت شبکه و اچ دی سی وی آی است:

این شرکت برخوردار از بیش از 400 شعبه برای فروش محصولات خود در سرار دنیا است.که سالانه درآمدزایی بسیاری برای این شرکت در پی دارد.

از انواع دوربین های دوربین مداربسته داهوا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 

اینها تنها سه مدل از انواع مدل های دوربین مداربسته داهوا    میباشد که ما برای آشنایی شما عزیزان با محصولات دوربین مداربسته داهوا ذکر کرده ایم.

امیدواریم مقاله دوربین مداربسته داهوا مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.