آموزش بکاپ گرفتن از فایل ضبط شده dvr و nvr

آموزش بکاپ گرفتن از فایل ضبط شده dvr و nvr

راهنمای آموزشی

شرح

نیاز است برای یکسری از اتفاقاتی که توسط دوربین مداربسته ضبط شده است بکاپ یا نسخه پشتیبانی از ویدئوهای ضبط شده در دستگاه ضبط دی وی آر و یا دستگاه ان وی ار تهیه شود و در صورت نیاز برای اثبات جرم یا حادثه اتفاق افتاده برای اقدامات و پیگیری های قانونی به عنوان مدرک ویدئویی همراه خود داشته باشید. نحوه بکاپ گیری از ویدئوها در دستگاه ضبط XVR, NVR داهوا و خروجی آن بروی حافظه جانبی فلش به همراه عکس شرح داده شده است.


دستور العمل مرحله به مرحله

1. از منوی اصلی بروی گزینه Backup کلیک کنید.

منوی اصلی

2. صفحه بکاپ همانند تصویر زیر نمایش داده می شود.

منوی بکاپ

3. برای بکاپ گیری شما به یک حافظه جانبی نظیر فلش برای دریافت فایلها نیاز دارید. مسیر مورد نظر را برای ذخیره فایلها انتخاب نمایید. در این قسمت شما نیز می توانید فولدر جدیدی هم ایجاد نمایید. بعد از انتخاب بروی OK کلیک نمایید.

انتخاب فولدر و فایل

4. در قسمت Record CH می توانید کانال مورد نظری که می خواهید ضبط تصاویر آن را انجام دهید، جستجو نمایید. شما فقط می توانید از یک کانال دوربین در آن واحد بکاپ گیری نمایید.

انتخاب کانال مورد نظر

5. در قسمت Type نوع Record می توانید انتخاب نمایید.

انتخاب نوع ضبط

6. محدوده زمانی مورد نظر را انتخاب نمایید. سپس بروی Search کلیک کنید. بعد از جستجو مشاهده خواهید کرد تمام تصویرهای ویدئوی مطابق با نوع جستجوی شما به نمایش در می آید.

جستجو محدوده مورد نظر

7. فایل ویدئوی مد نظر را انتخاب و سپس بروی Backup کلیک نمایید.

ویدئوی منتخب

8. پروسه بکاپ گیری شروع می شود.

انتقال ویدئو به فلش

9. زمانیکه با موفقیت عملیات پشتیبان گیری به انجام برسد اطلاعات فلش که در آن فایل یا فایل های بکاپ قرار دارد ظاهر می شود و سپس بروی OK کلیک نمایید.

نهایی شدن بکاپ گیری

 

مقاله های مرتبط :


تبدیل فایل های ویدئویی DAT به AVI با نرم افزار

تماس با ما ۰۲۱ ۷۸۴۱۸