تکنولوژی ePoE و هموار کردن مسیر برق رسانی PoE

 

کاربرد

تکنولوژی ePoE داهوا به انتقال برق، ویدیو، صدا در مسافت طولانی دست یافته به طوری که با سرعت 10Mbps تا 800 متر یا سرعت 100Mbps تا 300 متر از طریق کابل Cat5 و کابل کواکسیال انجام می پذیرد. تکنولوژی ePoE داهوا راه جدیدی جهت انتقال بین دوربین های مداربسته تحت شبکه و سوئیچ های شبکه ارائه می دهد. این تکنولوژی شما را قادر می سازد که طراحی سیستم نظارتی، منعطف تر و قابل اطمینان تر بشود و هزینه های ساخت و ساز و کابل کشی صرفه جویی شود.

این تکنولوژی برای هر دو سیستم تحت شبکه و آنالوگ-شبکه مناسب است که مزایای کاربری برای هر دو مورد در پایین شرح داده شده است:

 

محوطه کارخانه

 

ePoE بر روی کابل شبکه

سیستم های نظارتی که بر فضاهای بزرگ از قبیل انبارها، پارک ها، باغ ها و پارکینگ های بدون سقف نظارت می کنند تمامی دوربین ها در مکان پراکنده شده اند، که عموماً در فواصل بیشتر از 100 متر نسبت به مرکز کنترل (اتاق مانیتورینگ) قرار گرفته اند. رویکرد متعارف این است که محدوده انتقال را با اضافه کردن دستگاه های ریپیتر (تکرار کننده) افزایش دهید. با این حال، با این رویکرد، تجهیزات و هزینه های نصب یک منبع برق و جعبه محافظ مورد نیاز نصب ریپیرتر افزایش می یابد و همچنین باعث می شود که این سیستم برای حفظ و نگهداری سخت تر و خطر شکست محصول را افزایش دهد.

سیستم تحت شبکه ePoE داهوا راه حل بسیار ساده و موثر ارائه می دهد. ePoE داهوا از انتقال برق و ویدیو، صدا و کنترل سیگنال ها تا حداکثر 800 متر با کابل شبکه Cat5 قدیمی پشتیبانی می کند. این روش زیر ساخت شبکه دوربین مداربسته را بسیار ساده کرده است به این صورت که یک کابل برای اتصال بین دو دستگاه لازم است، نتایج برای کل سیستم، قابلیت اطمینان بالاتر و هزینه های نصب و نگهداری پایین تر است.

 

افزایش مسافت انتقال داده

لوگو ePoE داهوا

 

ePoE بر روی کابل کواکسیال

در طول بروزرسانی از سیستم نظارتی آنالوگ به سیستم مبتنی بر شبکه، استفاده مجدد از کابل کواکسیال موجود می تواند هزینه های نصب را بسیار کاهش دهد. استفاده مجدد از کابل ها نیازمند توجه به مسائلی است که شرح آن در ادامه خواهد آمد. سیگنال ویدیویی IP و فیش RJ45 باید تبدیل و سازگار با کابل کواکسیال شود، این سیستم نیازمند پشتیبانی از طول کامل کابل های کواکسیال است و همچنین برقی که باید بر روی کابل کواکسیال انتقال داده شود. سیستم تحت شبکه ePoE داهوا همه این مسائل را رد می کند، استفاده مجدد از کابل کواکسیال موجود در سیستم ویدیویی IP را آسانتر می کند. برق رسانی به وسیله Coaxial Extender LR1002 از اتصال پورت اترنت دوربین مداربسته IP به سوییچ شبکه در هر دو سر کابل کواکسیال انجام می شود. ePoE داهوا حداکثر انتقال 1000 متر بر روی کابل کواکسیال با سرعت 10Mbit/s پشتیبانی و برق PoE دوربین مداربسته را تامین می کند. این یک راه حل plug and play بسیار ساده و موثر است، که می تواند به طور قابل توجهی هزینه های مهاجرت از آنالوگ به IP را کاهش می دهد.

 

استفاده از کابل کواکسیال در شبکه

لوگو epoe داهوا

 

با نتیجه گیری از توضیحات داده شده این سیستم دارای ویژگی های زیر است:

  1. انتقال برق با Extended PoE تا مسافت : 800m @ 10Mbps & 13W or 300m @ 100Mbps & 25.5W
  2. تنظیم خودکار به صورت plug & play
  3. ایده آل برای مهاجرت از آنالوگ به IP: تصویر، صدا، کنترل و انتقال برق (4 در 1) بر روی کابل کواکسیال با LR1002 ePoE به فیش BNC

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *