دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP

دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP

دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP

 

شرکت ویوتک از پیشروان و تولیدکنندگان دوربین مداربسته است که با کیفیت و ارائه انواع مختلف دوربین مداربسته توانسته نام خود را در این عرصه بر سر زبان ها بیندازد و برند خود را به عنوان یکی از بهترین ها در دنیای دوربین مداربسته معرفی کند.در این مقاله میخواهیم به یکی از بهترین دوربین های مداربسته تحت شبک این شرکت بپردازیم که با مشخصات و ویژگی های بسیار عالی خود نظر هر کسی که خواهان دوربین های مداربسته باشد را می تواند جلب کند.در ادامه با مشخصات دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP بیشتر آشنا خواهیم شد.

این دوربین مداربسته با وزن 632 گرم عرضه و تولید شد.مسئولان شرکت ویوتک برای پاسخ به نیاز های استفاده کنندگان و مشتریان این شرکت بر آن شدند که کیفیت تصویر برداری را در این دوربین افزایش دهند. به همین خاطر این دوربین مداربسته می تواند با کیفیت اچ دی در دو سرعت انتخابی 30 و 60 فریم بر ثانیه اقدام به ضبط تصاویر کند.

اما این فقط بخشی از ویژگی های این دوربین مداربسته می باشد. دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP میتواند علاوه بر ضبط تصاویر، عکس هایی با کیفیت 3/1 مگاپیکسل هم بگیرد.علاوه بر ان در این دوربین مداربسته تکنولوژی هدف یابی هم رعایت شده .بدین معنی که با قرار داده شدن فوکوس خودکار برای لنز ان شما دیگر هییچ منظره و تصویر را تار و در حاشیه نخواهید دید.نکته بسیار حائز اهمیت و درخشان که در این دوربین گنجانده شده توانایی 48 برابری زوم دیجیتال است که با استفاده از ان شما میتوانید ریز ترین اشیاء و کوچکترین فعالیت را مشاهده کنید که این سیستم برای بالا بردن ضریب امنیت کاری شما بسیار سودمند خواهد بود.

حتما شما هم در مواقع بازبینی تصاویر گرفته شده توسط دوربین های مداربسته از نویز و پرش تصویر شاکی شده اید.این مشکل تقریبا در تمامی دوربین های مداربسته وجود دارد و باعث خستگی چشم و گاها از بین رفتن صحنه های گرفته شده می شود ولی در دوربین مداربسته تحت شبکه ویوُتک مدل IP8155HP این مشکل به طور کامل حل شده است و شما نمی خواهد دیگر نگران پرش تصاویر در مواقع بازبینی انها باشید.

این دوربین مداربسته بخاطر کیفیت قطعاتی که در ساخت ان بکار رفته است میتواند در دمای 10درجه زیر صفر تا دمای 50 درجه بالای صفر به راحتی کار کند و شما هم میتوانید بسته به شرایط دمایی خود این دوربین را در هر مکانی که خواستید استفاده کنید.

عنوان گروه اندازه نوع فایل دانلود