سوئیچ اچ ار یو ای HR-AF-1621GS

HRUI HR-AF-1621GS

موجود است
تعداد بازدید
348
امتیاز

شرح امکانات:

- 16 پورت 10/100M RJ45، دو پورت Uplink گیگ ، یک پورت SFP گیگ
- تامین برق اکسس پوینت و دوربین مداربسته از طریق کابل شبکه Cat-5
- تامین PoE سازگار با PDs، همانند انتقال دیتای شبکه
- پهنای باند 9.2Gbps
- 16 پورت دارای قابلیت PoE
- 24V/48/52V برق خروجی برای PDs
- انتقال دیتا و PoE تا مسافت 250 متر بر روی کابل شبکه
- پین اختصاص داده شده : Mid-span 45,78
- مناسب نصب در رک 1U
- پشتیبانی از کنترل جریان برای Full-duplex Mode و back pressure برای Half-duplex Mode
- 1k ورودی جدول MAC آدرس سوییچ PoE با قابلیت auto-learning و auto-aging
- نشانگر LED برای روشن بودن، فعال بودن لینک و میزان سرعت سوییچ
- اداپتور برق تعبیه شده داخلی


مشخصات فنی:

Product Name 100M 16 ports POE switch
Product Model HR-AF-1621GS
Port type 16* 10/100M RJ-45 POE ports, 2*10/100/1000M RJ45 Uplink ports,1*1000M SFP port
Network protocol Support IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
POE Parameter
    PoE Standard: IEEE802.3af /IEEE802.3at
    Each ports Max:15.4 W (IEEE 802.3af)
    Each ports Max:30 W (IEEE 802.3at)
    PoE compatibility:IEEE 802.3af/at self-adaption
    POE port output voltage: DC48V
    POE Power pin:1/2+ ; 3/6-or 4/5+;7/8-
 
Network media
    10BASE-TX: Cat6 or more UTP(≤250 meters)
    100BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 meters)
    1000BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 meters)
Fiber media
    Multi-mode:1310nm,2Km
    Single mode:1310nm,20/40 Km
          1550nm,60/80/100/120Km
Performance specification   
    Bandwidth:9.2Gbps
    Package cache:4M
    Package forward rate:100M 0.1488Mpps/port,1000M1.488Mpps/port
    MAC address table:8K
Forwarding mode Store-and-Forward
Led indicator
    10M transmission rate:10M 
    Fiber indicator: FX
    Power indicator: PWR
    POE ACT indicator: LED-Yellow
    POE LINK indicator: LED-Green
Power Supply Voltage input: AC100~250V
Working environment
    Working temperature:-20-55°C
    Storage temperature:-40-85°C
    Working humidity:Max relative humidity 90%,no condensing
    Storage humidity:Max relative humidity  95%,no condensing
    Working height:Max10,000ft(3,000 meters)
    Storage height:Max10,000ft(3,000 meters)
Physical structure
    Product size (L×W×H): 31.8cm×20.8cm×4.5cm
    Package size(L×W×H): 40.8cm×27.2cm×9.3cm
    Product weight:1.83 KG
Package List
    1.POE Switch:1 SET
    2.Power Cable:1 PCS
    3.Users’ manual:1 PCS
    4.Certificate:1 PCS
    5.Warranty card:1PCS
Certification CE,CCC,FCC,ROSH
Warranty 1 years

 

نام فایلگروهاندازه 
HRAF1621GS.pdfdatasheet 693.52KB دانلود
نام فایلگروهاندازه 
HRAF1621GS.pngimages 1.99MB دانلود
آیا درباره این محصول نظری دارید؟

محصولات مرتبط

Dahua DH-NVR4832-4K

ان وی ار داهوا DH-NVR4832-4K

Dahua DH-IPC-HDBW2200R-VF

دوربین مداربسته داهوا DH-IPC-HDBW2200R-VF

Dahua DH-IPC-HDBW2200R-Z

دوربین مداربسته داهوا DH-IPC-HDBW2200R-Z

Dahua DH-IPC-HDBW2300RP-Z

دوربین مداربسته داهوا DH-IPC-HDBW2300RP-Z

Dahua DH-HAC-HDW2220RP-Z

دوربین مداربسته داهوا DH-HAC-HDW2220RP-Z

Dahua DH-HAC-HFW2220SP

دوربین مداربسته داهوا DH-HAC-HFW2220SP

Dahua DH-HAC-HDW2220MP

دوربین مداربسته داهوا DH-HAC-HDW2220MP

Dahua DH-HAC-HFW1200R-VF-IRE6

دوربین مداربسته داهوا DH-HAC-HFW1200RP-VF-IRE6

HRUI HR-AF-1621GS

سوئیچ اچ ار یو ای HR-AF-1621GS