ایجاد یک فضای کاملاً امنیتی هوشمند

با رسام تجارت راش

شرکت رسام تجارت راش (راش سیستم) از سال 1385 در زمینه توزیع محصولات و راه‌اندازی پروژه‌های نظارتی آغاز به فعالیت کرد و در همین راستا با بهره‌مندی از تکنولوژی روز با برندهای داهوا، اچ آر یو آی، آژاکس و شیلد آماده به ارائه محصولات و خدمات در این زمینه گردید.

در روزهای آغازین این مجموعه با استفاده از دوربین مداربسته های آنالوگ و پس از آن با پیشرفت تکنولوژی با محصولات HDCVI داهوا و نسخه‌های حرفه‌ای تر محصولاتی همچون دوربین مداربسته های تحت شبکه برندهای داهوا و شیلد و به مرور زمان با به عنوان نماینده رسمی برندهای HRUI و AJAX در زمینه سوئیچ‌های شبکه و سیستم‌های امنیتی هوشمند به یکی از بزرگترین مجموعه‌های عرضه کننده محصولات امنیتی تبدیل گردید.

دفتر کاری
دفتر کاری

برند شیلد همانند برند داهوا شامل دوربین های مداربسته HDCVI و دوربین مداربسته تحت شبکه است و از لحاظ کیفیت و نوع محصولات با برند داهوا یکسان است چون این برند از OEM های برند Dahua می باشد.

رسام تجارت راش برای بهبود خدمات و کامل تر کردن محصولات در زمینه شبکه با برند HRUI وارد مذاکره شد و در خرداد ماه سال 1398 به طور رسمی نمایندگی توزیع محصولات شبکه شرکت ShenZhen HongRui Optical Technology Co.,Ltd را دریافت و کلیه محصولات برند HRUI را که شامل سوئیچ شبکه PoE، سوئیچ شبکه صنعتی، سوئیچ شبکه صنعتی فیبر نوری و مبدل های آنها را آماده به عرضه نمود.

محصولات AJAX که یک برند تولید کننده انواع سیستم های امنیتی هوشمند در کشور اوکراین است نیز در سال 1399 با نمایندگی رسمی و خدمات پس از فروش رسام تجارت راش عرضه گردید. این محصولات شامل انواع پنل های دزدگیر هوشمند با اتصال وایرلس با چشمی ها و دتکتورها و همچنین رله های وایرلس می باشد.

توجه به خدمات پس از فروش، اولویت اول ماست

محصولات خود را با اطمینان خریداری کنید و خدمات با کیفیت دریافت کنید.

نامه رسمی ShenZhen HongRui Optical Technology Co.,Ltd جهت معرفی مجموعه راش سیستم
به عنوان نماینده رسمی در ایران تا سال 2024 میلادی – 1403 شمسی

گواهینامه استانداردهای صادرات و واردات محصولات

مجوز نظارت بر کار و مدیریت تجاری جمهوری خلق چین

گواهینامه تست سوئیچ PoE با استاندارد FCC, ANSI

گواهینامه تست سوئیچ PoE با استاندارد FCC, ANSI