تصویر تمام رنگی 24 ساعته با قابلیت های هوشمند خیره کننده

 

تکنولوژی Full-color

داهوا تکنولوژی در تاریخ 20 مارچ 2020 با موفقیت راه حل جدیدی را برای نظارت بر شب به صورت هوشمند با بهره مندی از سری WizSense دوربین مداربسته تحت شبکه Full-color معرفی نمود. نظارتی بی نظیر در طول ساعات شب که توسط 4 نوآوری فنی ساخته شده است. این سری از دوربین های جدید 4 نوآوری مهم فناوری را در بر می گیرد:

  • Large Aperture Lens (دیافراگم بزرگ لنز) – دارای دیافراگم فوق العاده بزرگ F1.0 است که 2.5 برابر نور را در مقایسه با دیافراگم F1.6، جمع می کند که باعث ایجاد تصویر روشن تر می شود.
  • High-Performance Sensor (حسگر با کارایی بالا) – 30٪ ظرفیت حساسیت نسبت به نور را از طریق سنسورهای بزرگتر خود افزایش می دهد.
  • Advanced ISP (ISP پیشرفته) – Dahua ISP 4.0 نسبت سیگنال به نویز (SNR) و تولید دوباره رنگ را تا حد زیادی بهبود می بخشد.
  • Warm Light (نور گرم) – تابش وزنی نور آبی 40٪ پایین تر از استانداردهای اتحادیه اروپا است که باعث کاهش آلودگی نور می شود و آسیب کمتری به چشم انسان وارد می کند.

با این 4 تکنولوژی پیشرفته، دوربین کاملاً رنگی Dahua در شب عملکرد بی نظیری را ارائه می دهد. با ثبت جزئیات واضح و ارائه تصاویر رنگی در شرایط کم نور، مانیتورینگ 24/7 ساعته به بهترین شکل حاصل می شود. در عین حال، نور کمکی گرم و هوشمند برای تضمین وضوح تصویر و کیفیت حتی در تاریکی کامل فراهم می کند. به لطف عملکردهای داخلی هوشمند، دقت نظارت بالاتر در شب تضمین شده است.

نمونه تصویر دوربین مداربسته تحت شبکه کاملا رنگی

 

Full-color + SMD کاهش هشدارهای کاذب در شب

به عنوان اولین کمپانی در صنعت دوربین مداربسته که SMD و تکنولوژی Full-color را برای نظارت در شب ترکیب می کند، Dahua Technology مزایای هر دو فناوری را به مشتریان خود ارائه می دهد. از یک طرف، SMD می تواند اطلاعات بصری جمع آوری شده توسط دوربین تمام رنگی را به راحتی پردازش کند. از طرف دیگر، دوربین کاملاً رنگی، دقت SMD را در شب افزایش می دهد (جدول زیر را ببینید). علاوه بر این، Dahua SMD توانایی فیلتر کردن آلارم کاذب ناشی از حیوانات اهلی، برگ ها، شاخه ها، قطرات باران، چراغ ها و سایر اشیاء بی ربط را دارد و فقط بر تهدیدهای واقعی – انسان و وسیله نقلیه – تمرکز می کند.

 

دقت SMD در شب
محصول دقت در تشخیص انسان دقت در وسایل نقلیه
دوربین های مرسوم داهوا ≥90% ≥90%
دوربین های Full-color داهوا ≥98% ≥98%

*ارقام تحت تأثیر شرایط آزمایشگاه های مختلف قرار دارند.

 

کاربردهای گسترده

با بهره گیری از دو فناوری پیشرفته Dahua WizSense، دوربین سری WizSense Full-color داهوا می تواند طیف گسترده ای از سناریوهای کاربردی مانند موزه‌ها، سینماها، کارخانه‌ها، ویلاها، مدارس و غیره را در خود جای دهد. کاربران دیگر نیازی به نگرانی در مورد هزینه بالای گشت زنی یا ترک اموال خود در شب بدون کنترل ندارند. این راه حل کاملاً قادر به پاسخگویی به خواسته های کاربران عادی، ارائه یک راه حل ایمن تر و مقرون به صرفه برای نظارت در شب است.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *