اولین ارائه کیفیت 4K در نسخه 3 محصولات HDCVI

 

شرح

دوربین مداربسته HDCVI داهوا در نمایشگاه CPSE 2015 با موفقیت به نمایش گذاشته شد.

دوربین مداربسته HDCVI داهوا در چندین کاربری متفاوت مورد استفاده قرار گرفته است و همچنین به بازار سیستم های نظارت تصویری اثبات کرده است که آینده ای روشن و به همراه پتانسیل قوی در ارائه بهترین کیفیت در تکنولوژی HDCVI ثابت قدم بوده است.

تمام مشتری های دوربین مدار بسته HDCVI داهوا در سطح جهانی منتظر سورپرایز جدید محصولات HDCVI که در سال جدید چین روانه بازار می شود، هستند.

 

رقابت با تمامی رقبا

در برابر رقبای اصلی Dahua که در زمینه دوربین مدار بسته HD فعالیت دارند، دوربین مدار بسته HDCVI داهوا همواره به صورت تمام عیار برتری محصولات دوربین HDCVI خود را در مسافت های بالاتر از حد معمول 500 متر جهت انتقال تصویر بر روی کابل کواکسیال، نگه می دارد.

در نمایشگاه CPSE 2015 دوربین های مداربسته HDCVI داهوا کیفیت 1080P به صورت زنده (25/30 فریم) بر روی بستر کابل کواکسیال تا 800 متر انتقال تصویر را به نمایش گذاشت که این مسافت بسیار فراتر از تکنولوژی های دیگر در این بازار است.

 

استفاده از کیفیت 4K

تکنولوژی HDCVI داهوا در حال آماده شدن برای مسیری جهت دسترسی به کیفیت بالاتر تا 4 مگاپیکسل و 4K در آینده نزدیک است. دموی دوربین های مدار بسته HDCVI داهوا 4 مگاپیکسل در نمایشگاه CPSE 2015 به صورت زنده (25/30 فریم) بر روی 300 متر کابل کواکسیال به همراه یک چیپ TX به یک چیپ RX انتقال تصویر انجام و به نمایش درآمد.

چیپست 4 مگاپیکسل / 4K HDCVI داهوا قبل از سال نو چین آماده خواهد بود و در نیمه اول 2016 دوربین مداربسته HDCVI داهوا 4 مگاپیکسل و همچنین دستگاه های آن به صورت رسمی موجود خواهد شد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *