ادغام دستگاه ضبط و دوربین مداربسته داهوا با دزدگیر آژاکس در کمترین زمان ممکن

 

ادغام داهوا با دزدگیر

یک ویژگی جدید که امکان اتصال سریع دستگاه‌های نظارت تصویری را فراهم می‌کند با یک بروزرسانی به اپلیکیشن دزدگیر آژاکس اضافه شده است. دوربین ها و دستگاه های ضبط داهوا اکنون می‌توانند با اسکن کدهای QR (مشابه دستگاه های آژاکس) اضافه شوند و نیازی به اتلاف وقت برای راه‌اندازی تجهیزات شبکه نیست.

 

مزیت استفاده از دوربین مداربسته در دزدگیر

  • در صورت فعال شدن چشمی‌ها و سنسورهای دزدگیر، از ورود مزاحمان آگاه خواهید شد.
  • بررسی کردن وضع موجود از قبیل رفت و آمدها هنگامی‌ که خارج از دفتر هستید.
  • مشاهده کودکان حتی زمانی که در آن سوی کره زمین هستید.
  • بررسی کردن ملک‌های شخصی دیگر نظیر ویلا، باغ، انباری که به فواصل طولانی به آنجا رفت و آمد دارید.

 

اتصال آسان

پس از راه‌اندازی دوربین مداربسته یا دستگاه ضبط داهوا طبق توصیه سازنده، کد QR را با اپلیکیشن آژاکس اسکن کنید، برای ورود رمز عبور دستگاه را وارد کنید تا ویدیو بلافاصله برای مشاهده در دسترس قرار بگیرد.

 

بدون نیاز به تغییر تنظیمات روتر، ایجاد یک لینک RTSP و درخواست یک آدرس آی پی ثابت از یک ارائه دهنده اینترنت امری ضروری است زیرا زمانی که نیاز به اتصال دوربین مداربسته‌ های تحت شبکه سایر سازندگان به دزدگیر دارید، نیاز است که یک آی پی ثابت داشته باشید.

راهنمای راه اندازی دوربین مداربسته داهوا در دزدگیر آژاکس

 

جریان‌های ویدیویی بیشتر

دستگاه های ضبط داهوا به شما امکان می‌دهند از محدودیت تعداد دستگاه‌های نظارت تصویری متصل به هاب عبور کنید: حداکثر 10 دوربین برای هاب، حداکثر 25 دوربین برای هاب 2، حداکثر 50 دوربین برای هاب پلاس، 100 دوربین برای هاب 2 پلاس. یک دستگاه ضبط نشان دهنده یک دستگاه واحد است، اما چندین دوربین مداربسته را می‌توان به آن متصل کرد. هر تصویر دوربین مداربسته در اپلیکیشن دزدگیر آژاکس در دسترس خواهد بود:

 

ادغام با داهوا چگونه اجرا شده است

فرآیند انتقال ویدیو از دوربین مداربسته به برنامه با رمزگذاری در کل مسیر محافظت می‌شود و مطابق تصویر زیر می‌باشد:

ادغام داهوا با دزدگیر

اپلیکیشن آژاکس به شما امکان می‌دهد تصاویر را از دوربین ها مشاهده کنید، پخش را متوقف کنید و عکس‌های فوری از دوربین را ذخیره کنید.

اتصال دستگاه ضبط یا دوربین مداربسته داهوا به آژاکس مانع استفاده از اپلیکیشن‌های داهوا نمی‌شود. برای ذخیره و مشاهده آرشیو ویدیو می‌توانید از سرویس ابری داهوا یا هر سرویس دیگری که با تجهیزات شما سازگار است استفاده نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *