اتصال آسان دوربین ها و دستگاه های ضبط EZVIZ،‌ هایک ویژن و سافایر به آژاکس

 

ادغام EZVIZ،‌هایک ویژن و سافایر با آژاکس
در آژاکس، یکپارچه‌سازی در زمینه امنیت، اهمیت و ارزش بالایی دارد؛ به همین دلیل، امکان اتصال دوربین ها و دستگاه های ضبط ویدئویی به سیستم‌های امنیتی آژاکس فراهم شده است تا بتوان در هر لحظه شرایط را در اماکن حفاظت شده رصد کرد.

پس از یکپارچه‌سازی تجهیزات نظارت تصویری EZVIZ، هایک ویژن و سافایر با دزدگیر آژاکس اکنون می‌توانید دوربین های تحت شبکه و دستگاه های ضبط ویدئویی این برندها را با چند کلیک در اپلیکیشن آژاکس اضافه کنید. در عرض چند دقیقه، می‌توانید یک سیستم نظارت تصویری جامع به دست آورید که به شما کمک می‌کند از خانه و دارایی‌های خود محافظت کنید.

 

مزایای سیستم نظارت تصویری مبتنی بر آژاکس

  1. کنترل سیستم امنیتی و دوربین های ویدئویی از یک برنامه واحد
  2. بررسی فوری وضعیت در صورت زنگ خطر
  3. دسترسی سریع به دوربین های انتخاب شده، دستگاه های ضبط ویدئویی یا جریان‌های ویدئویی
  4. ذخیره عکس از حادثه در حافظه گوشی هوشمند

 

حداکثر قابلیت نظارت تصویری

شما می‌توانید تا 10 دوربین و دستگاه ضبط را به آژاکس با هاب، حداکثر 25 دستگاه را با هاب 2، تا 50 دستگاه را با هاب پلاس و تا 100 دستگاه را با هاب 2 پلاس متصل کنید. در همین حال، تعداد استریم‌های دستگاه های ضبط با دوربین های متعدد متصل محدود نمی‌باشد. همه آنها در بخش افزودن دوربین ها / Add Cameras ظاهر می‌شوند حتی اگر تعداد آنها از حد مجاز بیشتر باشد.

در برنامه‌های آژاکس می‌توانید ویدئوهای دوربین ها را مشاهده کنید، پخش را متوقف کنید، و عکس‌های فوری از ویدئوها را در حافظه گوشی خود ذخیره کنید.

ادغام EZVIZ،‌هایک ویژن و سافایر با آژاکس

 

حالت حریم خصوصی کامل

تمام اطلاعات شخصی شما هنگام استفاده از برنامه آژاکس ایمن است. گذرواژه‌های دسترسی به سرویس ویدئوی ابری EZVIZ و جریان‌های ویدئویی رمزگذاری شده‌اند و توسط آژاکس ذخیره نمی‌شوند. از این رو، فقط شما و افرادی که به آنها اجازه دسترسی به دوربین ها را داده‌اید می‌توانید ویدئوها را مشاهده و پخش کنید.

ادغام EZVIZ،‌هایک ویژن و سافایر با آژاکس

اگر نیاز به ذخیره یک جریان ویدئویی دارید، توصیه می‌کنیم از برنامه‌ها و سرویس‌های رسمی‌ EZVIZ، هایک ویژن و سافایر استفاده کنید. حتماً ویژگی‌های سرویس ویدئوی ابری را بررسی کنید زیرا ممکن است برخی از عملکردها فقط با هزینه اضافی در دسترس باشند.

 

از کجا شروع کنیم

شما به یک حساب کاربری در سرویس ابری EZVIZ نیاز دارید که از قبل دوربین ها و دستگاه های ضبط اضافه و پیکربندی شده باشد. با استفاده از برنامه آژاکس از مسیر (منو / Menuنظارت تصویری / Video surveillanceهایک ویژن یا سافایر / Hikvision or Safire) وارد شوید.

اگر حساب کاربری ندارید، می‌توانید آن را از طریق برنامه آژاکس نیز ایجاد و راه اندازی کنید. دوربین ها با استفاده از نرم افزار EZVIZ پیکربندی و کالیبره می‌شوند.

راهنمای کامل راه اندازی برای اتصال دوربین ها و دستگاه های ضبط هایک ویژن یا سافایر

پس از افزودن یک حساب کاربری، برنامه جریان‌های ویدئویی موجود را از فضای ابری دریافت می‌کند. برای پیوند دادن دوربین به هاب، به دستگاه‌ها / Devicesافزودن دوربین / Add cameraهایک ویژن یا سافایر / Hikvision or Safire بروید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *