اتصال دوربین و دستگاه ضبط یونی ویو به آژاکس در چند قدم

 

ادغام دوربین مداربسته با دزدگیر

یونی ویو (Uniview) یکی از محبوب‌ترین سیستم‌های نظارت تصویری در بازار است. دستگاه های یونی ویو هزاران خانه، اداره، مغازه، بیمارستان و حتی شهرهایی مانند تروا در شمال فرانسه یا یکی از پرجمعیت‌ترین مناطق سئول، گانگنام را تحت پوشش قرار می‌دهند. اکنون می‌توانید تصاویر ویدیویی یونی ویو را در اپلیکیشن آژاکس مشاهده نمایید.

 

چرا اتصال دوربین مداربسته به دزدگیر اهمیت دارد؟

با یک سیستم امنیتی یکپارچه می‌توانید هر زمان که بخواهید بررسی کنید که آیا اجاق گاز خاموش است، پنجره‌ها بسته هستند، آیا بچه‌ها به خانه برگشته‌اند یا چه چیزی باعث ایجاد هشدار تشخیص حرکت شده است. آژاکس به ایجاد چنین سیستمی با استفاده از دوربین های مداربسته، دتکتورها و دستگاه های اتوماسیون خانگی کمک می‌گیرد. و شما می‌توانید آن را از هر نقطه از جهان با یک اپلیکیشن رایگان کنترل کنید.

 

و اما چگونه کار می کند؟

با استفاده از اپلیکیشن آژاکس، می‌توانید ویدیوهای دوربین ها و دستگاه های ضبط یونی ویو را تماشا کنید و از آنها اسکرین شات تهیه نمایید.

اتصال بسیار ساده است:

1. وارد حساب کاربری یونی ویو شوید

2. انتخاب کنید کدام دوربین (یا دستگاه ضبط) در اپلیکیشن آژاکس در دسترس باشد

راهنمای نحوه اتصال دوربین مداربسته یونی ویو به دزدگیر بطور مفصل در بخش آموزش دزدگیر شرح داده شده است.

 

چگونه دوربین مداربسته های بیشتری را به دزدگیر آژاکس وصل کنیم؟

شما می‌توانید تا 10 دوربین و دستگاه ضبط با مدل هاب، حداکثر 25 دستگاه با هاب 2، حداکثر 50 دستگاه را با هاب پلاس و تا 100 دستگاه را با هاب 2 پلاس متصل کنید. و اگر به دوربین های بیشتری نیاز دارید از دستگاه ضبط با تعداد کانال‌های 32 یا 64 کانال استفاده کنید. اپلیکیشن بدون در نظر گرفتن تعداد دوربین های متصل به آن، هر دستگاه ضبط را به عنوان یک دستگاه نظارت تصویری واحد در نظر می‌گیرد. حتی اگر بیش از صد دوربین وجود داشته باشد، همچنان می‌توانید در حین تماشای تصاویر ویدیویی، بین آنها جابه‌جا شوید.

ادغام دوربین مداربسته با دزدگیر

 

آژاکس چگونه از اطلاعات شخصی شما محافظت می کند؟

فرآیند پخش تصاویر ویدیویی رمزگذاری شده است و طبق گفته کمپانی آژاکس هرگز آنها را در سرورهای خود ذخیره نمی‌کنند. نحوه دریافت تصاویر و ارسال به کاربر در ابتدا جریان (Stream) ویدیویی از یک دوربین یا یک دستگاه ضبط به ابر یونی ویو (Uniview cloud) ارسال می‌شود. سپس تصاویر ارسال شده با استفاده از یونی ویو SDK به اپلیکیشن آژاکس منتقل می‌شود. فقط کاربرانی که دسترسی مجاز به تصاویر ویدیویی را دارند می‌توانند به جریان‌های ویدیویی در اپلیکیشن آژاکس دسترسی داشته باشید. طبق تصویر زیر:

ادغام دوربین مداربسته با دزدگیر

توجه داشته باشید که اپلیکیشن آژاکس اطلاعات حساب کاربری یونی ویو کاربر را ذخیره نمی‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *