هارد دیسک های Surveillance سیگیت بهترین برای دوربین مداربسته

 

هارد سیگیت

شرکت Seagate در بازار تولید و عرضه فضای ذخیره سازی نقش بسیار مهمی دارد و این برند به تازگی هارد دیسکی تحت عنوان Surveillance به بازار ارائه کرده است که نیاز کاربران را به یک هارد دیسک با سرعت بالا و عملکرد مطلوب برای ضبط تصاویر دوربین مداربسته برآورده کرده است. این هارد دیسک از ظرفیت های 1 تا 10 ترابایت تولید می شود و برای اتصال به دستگاه ضبط برای ذخیره اطلاعات از پورت SATA III پشتیبانی می کند و طبق اعلام سایت Seagate این هارد دیسک می تواند 480 ساعت ویدئو با کیفیت HD ذخیره نماید.

 

ویژگی مهم

از ویژگی های مهم این هارد دیسک می توان به قابلیت 7*24 اشاره کرد که بیانگر توان بالای این محصول در ضبط طولانی مدت و بدون توقف با کارکرد 24 ساعت در هفت روز هفته می باشد. این هارد دارای 64 مگابایت حافظه بافر جهت افزایش سرعت انتقال تصاویر دریافتی از دستگاه ضبط دوربین مدار بسته به هارد دیسک می باشد.

سیستم آماده به کار سریع در این هارد تعبیه شده است که مخصوص دوربین های مدار بسته دارای قابلیتMotion Detection می باشد به این صورت که اگر دوربین در حالت Motion Detection تنظیم شده باشد هارد دیسک بلافاصله پس از دریافت دستور ضبط از حالت Standby خارج شده و ضبط تصاویر را شروع می کند و در صورت عدم دریافت تصویر هارد دیسک به حالت Standby بر می گردد.

 

دارای سنسور RV

سنسوری تحت نام Rational Vibration یا به اختصار RV در این هارد دیسک استفاده شده است که میزان نویز به وجود آمده و لرزش هد دستگاه به پایین ترین میزان ممکن برساند تا هارد دیسک با کمترین لرزش و ارتعاش ضبط را انجام دهد. در ساخت این هارد دیسک، هد هارد دیسک با دقت بسیار بالایی طراحی شده است و به لطف فناوری AcuTrac در شرایط شوک مکانیکی و مغناطیسی، سرعت انتقال اطلاعات پایین نیاید و هیچ فریمی از تصاویر دریافتی از دوربین مداربسته از دست نرود.

هارد دیسک سیگیت مخصوص دوربین مدار بسته

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.