راهنمای فعالسازی دتکتور DoorProtect

 

DoorProtect یک چشمی بی سیم برای تشخیص باز شدن در و پنجره است که برای استفاده در محیط داخلی طراحی شده است. این دتکتور می تواند تا 7 سال با باتری از پیش نصب شده کار کند و قادر است بیش از 2 میلیون باز شدن را تشخیص دهد. DoorProtect دارای یک سوکت برای اتصال به یک دتکتور دیگر است.

عنصر کاربردی DoorProtect یک رله تماسی (Contact Reed) مهر و موم شده است. این شامل کنتاکت های فرومغناطیسی است که در یک لامپ قرار گرفته اند که تحت تأثیر یک آهنربای ثابت یک مدار پیوسته را تشکیل می دهند.

دتکتور DoorProtect برای دزدگیر آژاکس است و از طریق پروتکل رادیویی محافظت شده Jeweller به هاب متصل می شود. برد ارتباطی تا 1200 متر در خط دید بدون مانع است. با استفاده از ماژول های ادغام uartBridge یا ocBridge Plus، این دتکتور را می توان به عنوان چشمی در دزدگیرهای دیگر استفاده کرد.

این دتکتور از طریق برنامه های Ajax برای آیفون و اندروید و همچنین سیستم عامل های مک و ویندوز راه اندازی می شود. این برنامه از طریق نوتیفیکیشن، پیامک و تماس (در صورت فعال بودن) کاربر را از همه رویدادها مطلع می کند.

مشاهده محصول مگنت درب DoorProtect آژاکس

 

عناصر عملیاتی

سوکت ها و علائم

 1. دتکتور DoorProtect
 2. آهنربای بزرگ (باید در سمت راست دتکتور قرار گیرد)
 3. آهنربای کوچک (باید در سمت راست دتکتور قرار گیرد)
 4. نشانگر LED
 5. پنل اتصال SmartBracket (در صورت تلاش برای از بین بردن دتکتور، این قسمت سوراخ دار برای فعال کردن قابلیت دستکاری مورد نیاز است. مراقب باشید آن را نشکنید!)
 6. سوکت اتصال دتکتور خارجی
 7. کد QR
 8. سوئیچ خاموش/روشن
 9. دکمه دستکاری (Tamper)

 

نحوه عملکرد

DoorProtect از دو بخش تشکیل شده است : دتکتور با رله تماس مهر و موم شده و آهنربای ثابت. دتکتور را به چارچوب در وصل کنید، که در دو صورت آهنربا را می توان به در متحرک یا قسمت کشویی در وصل کرد. اگر رله در محدوده پوشش میدان مغناطیسی باشد، مدار را می بندد، به این معنی که دتکتور بسته است. با باز شدن در، آهنربا از رله تماس جدا می شود و مدار را باز می کند. به این ترتیب، دتکتور باز شدن در را تشخیص می دهد.

آهنربا را به سمت راست دتکتور وصل کنید.

آهنربای کوچک در فاصله 1 سانتیمتری و آهنربای بزرگ در فاصله 2 سانتیمتری کار می کند.

پس از تشخیص باز شدن توسط DoorProtect بلافاصله سیگنال هشدار را به هاب ارسال می کند و آژیرها را فعال می کند و کاربر را مطلع می کند.

 

جفت شدن دتکتور

 

قبل از شروع اتصال

 1. به موارد توصیه شده در راهنمای کاربری هاب توجه کنید، برنامه Ajax را نصب کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید، هاب را به برنامه اضافه کنید و حداقل یک اتاق ایجاد کنید.
 2. هاب را روشن کنید و اتصال اینترنت (از طریق اترنت و/یا شبکه GSM) را بررسی کنید.
 3. مطمئن شوید که هاب غیر عملیاتی/Disarmed است و بررسی کنید هاب درحال بروزرسانی (Update) نمی باشد.

فقط کاربران دارای دسترسی ادمین می توانند دتکتور را به هاب اضافه کنند.

 

نحوه اتصال دتکتور به هاب

 1. در برنامه Ajax گزینه افزودن دستگاه / Add Device را انتخاب کنید.
 2. دستگاه را نامگذاری کنید، کد QR را به صورت دستی/اسکن وارد کنید (روی بدنه و بسته بندی قرار دارد)، و اتاق را انتخاب کنید.

  کد qr دتکتور

 3. افزودن / Add را انتخاب کنید — شمارش معکوس آغاز خواهد شد.
 4. دستگاه را روشن کنید.

  دکمه روشن خاموش دتکتور

برای تشخیص و جفت شدن، دتکتور باید در محدوده پوشش شبکه بی سیم هاب قرار داشته باشد.

درخواست اتصال به هاب برای مدت کوتاهی در لحظه روشن شدن دستگاه ارسال می شود.

اگر دتکتور به هاب متصل نشد، دتکتور را به مدت 5 ثانیه خاموش کنید و دوباره امتحان کنید.

دتکتور متصل در لیست دستگاه های برنامه ظاهر می شود. بروزرسانی وضعیت های دتکتور در لیست بستگی به زمان درخواست دستگاه تنظیم شده در تنظیمات هاب دارد. مقدار پیش فرض 36 ثانیه است.

 

وضعیت ها

صفحه وضعیت ها حاوی اطلاعاتی در مورد دستگاه و پارامترهای فعلی آن است. حالت های DoorProtect را در برنامه آژاکس پیدا کنید :

 1. به تب دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 2. DoorProtect را از لیست انتخاب کنید.
پارامتر مقدار
دما / Temperature دمای دتکتور بروی پردازنده اندازه گیری شده و به تدریج براساس هر 1 درجه سانتیگراد تغییر می کند.
خطای قابل قبول بین مقدار در برنامه و دمای محل نصب: 4-2 درجه سانتیگراد
قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength قدرت سیگنال بین هاب/رکس و دتکتور
توصیه می کنیم دتکتور را در مکان هایی نصب کنید که قدرت سیگنال 3-2 خط است
اتصال / Connection وضعیت اتصال بین هاب/رکس و دتکتور:

 • آنلاین / Online — دتکتور با هاب/رکس متصل است.
 • آفلاین / Offline —دتکتور ارتباط خود را با هاب/رکس از دست داده است.
نام اکستندر محدوده رکس / ReX range extender name وضعیت اتصال گسترش دهنده محدوده ReX.
شارژ باتری / Battery Charge سطح باتری دستگاه. به صورت درصد نمایش داده می شود
درپوش / Lid حالت تشخیص دستکاری (Tamper) دتکتور که به جدا شدن یا آسیب دیدن بدنه واکنش نشان می دهد.
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec تاخیر ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، دزدگیر را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن دزدگیر از اتاق خارج شوید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان ورود / Night Mode Delay When Entering, sec زمان تاخیر هنگام ورود به حالت شب. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به محل، دزدگیر را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان خروج / Night Mode Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج در حالت شب. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی شدن دزدگیر از محل خارج شوید.
دتکتور اصلی / Primary Detector وضعیت دتکتور اصلی
کنتاکت خارجی / External Contact وضعیت دتکتور خارجی متصل به DoorProtect
همیشه فعال / Always Active اگر فعال شود، دتکتور برای همیشه در وضعیت فعال/Armed می ماند و در مورد آلارم ها اطلاع می دهد.
صدای زنگ / Chime هنگامی که فعال می شود، یک آژیر در مورد تشخیص باز شدن دتکتورهایی که در حالت غیرفعال دزدگیر، فعال می شوند، اطلاع می دهد.
غیرفعالسازی موقت /Temporary Deactivation وضعیت عملکرد غیرفعالسازی موقت دستگاه را نشان می دهد:

 • خیر / No — دستگاه بطور معمول کار می کند و همه رویدادها را منتقل می کند.
 • فقط در / Lid only —مدیر هاب اعلان های مربوط به فعال شدن دکمه دستکاری (Tamper) دستگاه را غیرفعال کرده است.
 • بطور کامل / Entirely — دستگاه توسط مدیریت هاب بطور کامل از عملکرد سیستم حذف شده است. دستگاه از دستورات سیستم پیروی نمی کند و آلارم یا رویدادهای دیگر را گزارش نمی کند.
 • بر اساس تعداد آلارم ها/ By number of alarms — هنگامی که تعداد آلارم ها بیش از حد باشد، دستگاه بطور خودکار غیرفعال می شود (در تنظیمات برای غیرفعالسازی خودکار دستگاه ها مشخص شده است). این ویژگی در برنامه Ajax PRO پیکربندی شده است.
 • براساس زمان سنج / By timer — هنگامی که تایمر بازیابی منقضی می شود، دستگاه بطور خودکار توسط سیستم غیرفعال می شود (در تنظیمات برای غیرفعالسازی خودکار دستگاه ها مشخص شده است). این ویژگی در برنامه Ajax PRO پیکربندی شده است.
فریمور /Firmware نسخه فریمور دتکتور
شناسه دستگاه / Device ID شناسه دتکتور
No. دستگاه / Device No. تعداد loop دستگاه (zone)

 

تنظیمات

برای تغییر تنظیمات دتکتور در برنامه آژاکس :

 1. اگر چندین هاب دارید یا از برنامه PRO استفاده می کنید، هاب مورد نظر را انتخاب کنید.
 2. به تب دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 3. DoorProtect را از لیست انتخاب کنید.
 4. با کلیک بروی ایکون به تنظیمات / Settings بروید.
 5. پارامترهای مورد نیاز را تنظیم کنید.
 6. برای ذخیره تنظیمات جدید روی بازگشت / Back کلیک کنید.
تنظیمات مقدار
اولین فیلد / First field نام دتکتور قابل تغییر. نام در متن پیامک و نوتیفیکیشن ها در فید رویداد نمایش داده می شود.
نام می تواند حداکثر 12 نویسه سیریلیک یا حداکثر 24 نویسه لاتین داشته باشد.
اتاق / Room انتخاب اتاق مجازی که DoorProtect به آن اختصاص داده شده است. نام اتاق در متن پیامک و نوتیفیکیشن ها در فید رویداد نمایش داده می شود.
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec انتخاب زمان تاخیر هنگام ورود. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، دزدگیر را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec انتخاب زمان تاخیر هنگام خروج. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن دزدگیر از اتاق خارج شوید.
عملیاتی در حالت شب / Arm in Night Mode در صورت فعال بودن، هنگام استفاده از حالت شب، دتکتور به حالت عملیاتی شدن/Armed تغییر می کند.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان ورود / Night Mode Delay When Entering, sec زمان تاخیر هنگام ورود به حالت شب. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به محل، دزدگیر را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان خروج / Night Mode Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج در حالت شب. تأخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی شدن دزدگیر از محل خارج شوید.
نشانگر LED هشدار / Alarm LED indication به شما امکان می دهد چشمک زدن نشانگر LED را در هنگام زنگ هشدار غیرفعال کنید. برای دستگاه های دارای سیستم عامل نسخه 5.55.0.0 یا بالاتر موجود است.
دتکتور اصلی / Primary Detector اگر فعال باشد، DoorProtect اصلی به باز و بسته شدن واکنش نشان می دهد.
کنتاکت خارجی / External contact اگر فعال باشد، DoorProtect آلارم های دتکتور خارجی را ثبت می کند.
همیشه فعال / Always Active اگر این گزینه فعال باشد، دتکتور همیشه در حالت فعال/Armed است و در مورد آلارم ها اطلاع می دهد.
اعلام خطر با آژیر در صورت تشخیص حرکت / Alert with a siren if opening detected در صورت فعال بودن، آژیرهای اضافه شده به دزدگیر با تشخیص باز شدن فعال می شوند.
فعال شدن آژیر در صورت باز شدن یک کنتاکت خارجی / Activate the siren if an external contact opened در صورت فعال بودن، آژیرهای اضافه شده به دزدگیر هنگام زنگ هشدار دتکتور خارجی فعال می شوند.
تنظیمات صدای زنگ / Chime settings تنظیمات Chime را باز می کند.
تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test دتکتور را به حالت تست قدرت سیگنال Jeweller تغییر می دهد. این تست به شما امکان می دهد قدرت سیگنال بین هاب و DoorProtect را بررسی کنید و محل نصب بهینه را تعیین کنید.
تست منطقه تشخیص / Detection Zone Test دتکتور را به حالت تست منطقه تشخیص تغییر می دهد.
تست تضعیف سیگنال / Signal Attenuation Test دتکتور را به حالت تست محو شدن سیگنال تغییر می دهد. (در دتکتورهایی با  نسخه 3.50 و بالاتر موجود است)
راهنمای کاربری / User Guide بازکردن راهنمای کاربری دتکتور
غیرفعالسازی موقت / Temporary Deactivation به کاربر این امکان را می دهد تا بدون جدا کردن دستگاه از سیستم، اتصال آن را قطع کند که دو گزینه در دسترس است:

 • خیر / No — دستگاه بطور معمول کار می کند و همه آلارم ها و رویدادها را منتقل می کند.
 • بطور کامل / Entirely — دستگاه دستورات سیستم را اجرا نمی کند یا در سناریوهای اتوماسیون شرکت نمی کند و سیستم هشدارهای دستگاه و سایر اعلان ها را نادیده می گیرد.
 • فقط درپوش / Lid only — سیستم فقط نوتیفیکیشن های مربوط به فعال شدن دکمه دستکاری (Tamper) دستگاه را نادیده می گیرد

این سیستم همچنین می تواند بطور خودکار دستگاه ها را هنگامی که از تعداد آلارم های تنظیم شده فراتر رفت، غیرفعال کند.

لغو اتصال دستگاه / Unpair Device اتصال دتکتور با هاب را قطع می کند و تنظیمات آن را حذف می کند.

نحوه تنظیم Chime

صدای زنگ (Chime) یک سیگنال صوتی است که نشان دهنده فعال شدن دتکتورهای باز شدن در هنگام غیرفعال شدن / Disarmed سیستم است. این ویژگی، به عنوان مثال، در فروشگاه ها برای اطلاع دادن به کارکنان از ورود شخصی به ساختمان استفاده می شود.

نوتیفیکیشن ها در دو مرحله پیکربندی می شوند : راه اندازی باز شدن دتکتور و تنظیم آژیرها.

تنظیمات دتکتور

 1. به منوی دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 2. دتکتور DoorProtect را انتخاب کنید.
 3. با کلیک بروی ایکون در گوشه سمت راست بالا به تنظیمات آن بروید.
 4. به منوی تنظیمات / Chime Settings بروید.
 5. رویدادهایی را که باید توسط آژیر اطلاع داده شوند را انتخاب کنید :
  • اگر در یا پنجره ای باز است.
  • اگر یک کنتاکت خارجی باز است (در صورتی که گزینه کنتاکت خارجی فعال باشد در دسترس است).
 6. انتخاب صدای زنگ (تن صدای آژیر) : 1 تا 4 بوق کوتاه. پس از انتخاب، برنامه آژاکس صدا را پخش می کند.
 7. برای ذخیره تنظیمات روی بازگشت / Back کلیک کنید.
 8. آژیر مورد نیاز را تنظیم کنید.

 

نشان ها

رویداد نشانگر نکته
روشن کردن دتکتور روشن شدن چراغ سبز دتکتور حدود یک ثانیه
اتصال دتکتور به هاب، ocBridge Plus و uartBridge روشن شدن چراغ برای چند ثانیه بطور مداوم
فعال سازی زنگ هشدار / دستکاری (Tamper) روشن شدن چراغ سبز دتکتور حدود یک ثانیه زنگ هشدار یک بار در 5 ثانیه ارسال می شود
نیاز به تعویض باتری هنگام هشدار، چراغ سبز به آرامی روشن و خاموش می شود

 

تست عملکرد

دزدگیر آژاکس این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا تست هایی را برای بررسی عملکرد دستگاه های متصل انجام دهید.

با استفاده از تنظیمات استاندارد، آزمایش ها بلافاصله شروع نمی شوند، اما با گذشت 36 ثانیه این فرآیند شروع خواهد شد. زمان شروع به تنظیمات دوره نظرسنجی دتکتور (مربوط به تنظیمات Jeweller در تنظیمات هاب) بستگی دارد.

 • تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test
 • تست منطقه تشخیص / Detection Zone Test
 • تست تضعیف شدن / Attenuation Test

 

نصب

 

انتخاب مکان

محل DoorProtect با دور بودن آن از هاب و وجود هرگونه مانع بین دستگاه هایی که مانع انتقال سیگنال رادیویی می شوند تعیین می شود : دیوارها، طبقه های درج شده، اشیاء بزرگ واقع در اتاق.

این دستگاه فقط برای استفاده در فضای داخلی ساخته شده است.

سطح سیگنال را در محل نصب بررسی کنید

اگر سطح سیگنال در یک نوار (تک خطی) باشد، نمی توانیم عملکرد پایدار سیستم امنیتی را تضمین کنیم. تمام اقدامات ممکن را برای بهبود کیفیت سیگنال انجام دهید! حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که دتکتور را جابجا کنید؛ حتی 20 سانتیمتر جابجایی می تواند کیفیت دریافت را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

اگر پس از جابجایی، دتکتور همچنان دارای قدرت سیگنال کم یا ناپایدار است، از اکستندر وایرلس ReX استفاده کنید.

دتکتور یا در داخل یا خارج از قاب در (فریم پنجره) قرار دارد.

هنگام نصب دتکتور در سطوح عمود بر هم (داخل قاب/فریم)، از آهنربای کوچک استفاده کنید. فاصله بین آهنربا و دتکتور نباید بیش از 1 سانتیمتر باشد.

هنگام قرار دادن قطعات DoorProtect در همان سطح صاف، از آهنربای بزرگ با آستانه تحریک تا 2 سانتیمتر استفاده کنید.

آهنربا را به قسمت متحرک در (پنجره) یعنی در سمت راست دتکتور وصل کنید.

طرفی که آهنربا باید به آن وصل شود با فلش روی بدنه دتکتور مشخص شده است. در صورت لزوم، دتکتور میتواند به صورت افقی قرار بگیرد.

جهت نصب دتکتور

 

نصب دتکتور

قبل از نصب دتکتور، مطمئن شوید که مکان بهینه ای را انتخاب کرده اید و با دستورالعمل های موجود در این راهنما مطابقت دارد.

نصب دتکتور

 1. پنل SmartBracket را با استفاده از پیچ های بسته بندی شده داخل جعبه، حداقل با استفاده از دو پیچ (پیچ بالای Tamper حتماً بسته شود) به سطح وصل کنید. پس از بستن سایر پیچ ها، مطمئن شوید که به پنل آسیب نرسیده یا تغییر شکل نداده است.

  نوار چسب دو طرفه باید فقط برای نصب موقت دتکتور استفاده شود. نوار با گذشت زمان خشک می شود که ممکن است منجر به افتادن دتکتور شود. علاوه بر این، دستگاه ممکن است در صورت ضربه از کار بیفتد.

 2. دتکتور را روی پنل ثابت شده قرار دهید. هنگامی که دتکتور در SmartBracket ثابت می شود، چراغ LED آن چشمک می زند. این سیگنالی است که نشان می دهد ویژگی محافظت از دستکاری (Tamper) در دتکتور بدرستی بسته شده است.

  اگر نشانگر نور پس از نصب در SmartBracket چشمک نمی زند، وضعیت دستکاری (Tamper) را در برنامه آژاکس و سپس محکم بودن و ثابت بودن پنل را بررسی کنید.

  اگر دتکتور از سطح جدا شود یا از پنل پیوست جدا شود، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد.

 3. آهنربا را روی پنل اتصال قرار دهید.

دتکتور را در این شرایط نصب نکنید :

 1. نصب در محوطه باز (خارج از منزل).
 2. نزدیک اجسام فلزی و آینه هایی که باعث تضعیف یا تداخل با سیگنال های رادیویی می شوند.
 3. در مکانهایی با دما و رطوبت بیش از حد مجاز.
 4. نزدیکتر از 1 متر به هاب.

 

اتصال دتکتور سیمی غیر برند آژاکس

یک دتکتور سیمی با نوع کنتاکت NC را می توان با استفاده از بست ترمینال نصب شده در پشت DoorProtect متصل کرد.

سوکت اتصال کنتاکت

توصیه می کنیم دتکتور سیمی را در فاصله بیشتر از 1 متر نصب نکنید. افزایش طول سیم خطر آسیب آن را افزایش می دهد و کیفیت ارتباط بین دتکتورها را کاهش می دهد.

برای خارج کردن سیم از بدنه دتکتور، دوشاخه را جدا کنید :

بازکردن محل سیم

اگر دتکتور خارجی فعال شود، یک اعلان دریافت خواهید کرد.

 

نگهداری

قابلیت عملیاتی بودن دتکتور DoorProtect دزدگیر آژاکس را بطور منظم بررسی کنید.

بدنه ردیاب را از گرد و غبار، تار عنکبوت و سایر آلاینده ها به محض مشاهده کردن تمیز کنید. از دستمال خشک نرم و مناسب برای نگهداری تجهیزات استفاده کنید.

برای تمیز کردن دتکتور از مواد حاوی الکل، استون، بنزین و سایر حلال های فعال استفاده نکنید.

طول عمر باتری به کیفیت باتری، فرکانس فعال سازی دتکتور و فاصله پینگ دتکتورها توسط هاب بستگی دارد.

اگر 10 بار در روز باز شود و فاصله پینگ 60 ثانیه باشد، DoorProtect تا 7 سال از باتری از پیش نصب شده کار می کند. با تنظیم فاصله پینگ 12 ثانیه، عمر باتری از 7 سال به 2 سال کاهش پیدا می کند.

اگر باتری دتکتور تخلیه شود، یک نوتیفیکیشن دریافت خواهید کرد و اگر دتکتور یا ویژگی دستکاری فعال شود، LED به آرامی روشن/خاموش می شود.

 

مشخصات فنی

سنسور رله reed تماسی مهر و موم شده
توان سنسور 2,000,000 بار باز و بسته شدن
آستانه تحریک دتکتور 1 سانتیمتر (آهنربای کوچک)
2 سانتیمتر (آهنربای بزرگ)
محافظت از دستکاری (Tamper) دارد
سوکت برای اتصال دتکتورهای سیمی دارد، NC
پروتکل ارتباط رادیویی Jeweller
باند فرکانسی 866.0 – 866.5 مگاهرتز
868.0 – 868.6 مگاهرتز
868.7 – 869.2 مگاهرتز
905.0 – 926.5 مگاهرتز
915.85 – 926.5 مگاهرتز
921.0 – 922.0 مگاهرتزبسته به منطقه فروش
سازگاری سازگار با تمامی هاب های آژاکس، اکستندر وایرلس رکس، ocBridge Plus، uartBridge
بیشترین توان خروجی RF حداکثر تا 20mW
تلفیق سیگنال رادیویی GFSK
محدوده سیگنال رادیویی حداکثر تا 1,200متر بدون مانع
منبع تغذیه باتری CR123A با توان 3 ولت
عمر باتری تا 7 سال
محیط نصب داخلی
کلاس حفاظتی IP50
محدوده دمای عملیاتی از °10- سانتیگراد تا °40+ سانتیگراد
رطوبت مجاز عملیاتی حداکثر تا %75
ابعاد Ø 20 × 90 میلیمتر
وزن 29 گرم
زمان سرویس دهی 10 سال
مجوزها Security Grade 2, Environmental Class II in conformity with the requirements of EN 50131-1, EN 50131-2-6, EN 50131-5-3

 

اقلام جعبه دتکتور DoorProtect

 1. مگنت درب DoorProtect
 2. پنل SmartBracket
 3. باتری CR123A (از پیش نصب شده)
 4. مگنت بزرگ
 5. مگنت کوچک
 6. بست ترمینال نصب شده
 7. کیت نصب
 8. دفترچه راهنما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *