تنظیمات فعالسازی دتکتور دزدگیر MotionCam

 

MotionCam یک دتکتور تشخیص حرکت بی سیم با ویژگی تایید هشدار بصری (Visual Alarm Verification) برای استفاده در محیط داخلی (خانه) است. تا 4 سال با باتری های خود کار می کند، حرکت را تا 12 متر تشخیص می دهد، حیوانات را نادیده می گیرد، اما حرکت انسان را فوراً تشخیص می دهد. دتکتور MotionCam در سیستم های امنیتی Ajax کار می کند و از طریق دو پروتکل رادیویی امن به هاب متصل می شود. این ردیاب از Jeweller برای انتقال آلارم ها و رویدادها و از Wings برای انتقال عکس ها استفاده می کند. پوشش ارتباط بی سیم با هاب تا مسافت 1700 متر از خط دید (بدون وجود مانع) می رسد.

دکتور فقط با هاب 2 یا هاب 2 پلاس سازگار است و از اتصال به هاب، هاب پلاس، توسعه دهنده دامنه سیگنال رادیویی ReX، ماژول های ادغام ocBridge Plus و uartBridge پشتیبانی نمی شود!

این دتکتور از طریق اپلیکیشن Ajax در آیفون و اندروید و برنامه های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز و مک پیکربندی می شود. کاربران از طریق نوتیفیکیشن، پیامک و تماس (در صورت فعال بودن) از همه آلارم ها و رویدادها آگاه می شوند.

مشاهده محصول چشمی دوربین دار MotionCam آژاکس

 

عناصر عملیاتی

علائم و نشان های دتکتور

 1. نشانگر LED
 2. لنز تشخیص حرکت
 3. نور مادون قرمز برای ثبت عکس در تاریکی
 4. دوربین
 5. پنل نصب SmartBracket (قسمت سوراخ شده برای فعال سازی ویژگی ضد دستکاری (Tamper) در صورت تلاش برای حذف دتکتور ضروری است)
 6. دکمه دستکاری (Tamper)
 7. دکمه روشن/خاموش
 8. کد QR

 

هاب ها و اکستندرهای وایرلس سازگار

چشمی دوربین دار MotionCam برای کار کردن به هاب نیاز دارد. لیست هاب ها و اکستندرهای وایرلس سازگار در جدول زیر موجود است :

هاب ها اکستندرهای وایرلس
 • هاب 2 (2G)
 • هاب 2 (4G)
 • هاب 2 پلاس
 • هاب هیبرید (2G)
 • هاب هیبرید (4G)
 • اکستندر وایرلس رکس 2

اتصال به هاب های دیگر، اکستندر وایرلس رکس ، ocBridge Plus و uartBridge امکانپذیر نمی باشد.

 

نحوه عملکرد دتکتور

سنسور مادون قرمز دتکتور دزدگیر MotionCam با شناسایی اجسام متحرک با دمای نزدیک به بدن انسان، نفوذ به محل امن را تشخیص می دهد. عملکرد جبران دما باعث می شود که دتکتور در داخل ساختمان با دمای بین 0 تا 40+ درجه سانتیگراد موثر باشد. اگر MotionCam به درستی نصب و تنظیم شود، حیوانات خانگی را نادیده می گیرد.

هنگامی که حرکت تشخیص داده می شود، دتکتور فوراً یک سیگنال هشدار را به هاب ارسال می کند. هاب آژیرهای متصل را فعال می کند و به کاربر اطلاع می دهد. دتکتور دزدگیر MotionCam از پروتکل رادیویی Jeweller برای انتقال آلارم ها و رویدادها به هاب استفاده می کند.

دوربین تعبیه شده در بدنه MotionCam می تواند از 1 تا 5 عکس با وضوح 320×240 و حداکثر 3 عکس با وضوح 640×480 پیکسل بگیرد. مجموعه ای از عکس ها در برنامه به عنوان یک انیمیشن نمایش داده می شوند، بنابراین کاربر می تواند در طول زمان اتفاقات را ارزیابی کند. عکس ها هم در برنامه های Ajax و هم در نرم افزار ایستگاه نظارت مرکزی شرکت امنیتی موجود است. MotionCam از پروتکل رادیویی Wings برای انتقال عکس ها به هاب استفاده می کند.

این دتکتور دزدگیر دارای نور مادون قرمز برای عکسبرداری در تاریکی است که فقط هنگام تشخیص حرکت، فعال می شود و عکسبرداری می کند.

زمان تحویل عکس در برنامه آژاکس به وضوح و سرعت اتصال اینترنت شما بستگی دارد. جدول زمان تحویل یک عکس را با قدرت سیگنال 2-3 خط تقسیم بین هاب و MotionCam و هاب متصل از طریق اترنت نشان می دهد.

رزولوشن عکس زمان تحویل
160 × 120 حداکثر تا 7 ثانیه
320 × 240 (تنظیم پیش فرض) حداکثر تا 9 ثانیه
640 × 480 حداکثر تا 20 ثانیه

بصورت همزمان، زنگ هشدار (Alarm) در 0.15 ثانیه منتقل می شود.

 

اتصال دتکتور با هاب

 

قبل از شروع :

 1. هاب را روشن کنید و اتصال اینترنت (از طریق کابل اترنت و/یا شبکه GSM) را بررسی کنید.
 2. برنامه دزدگیر آژاکس را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید، هاب را به برنامه اضافه کنید و حداقل یک اتاق ایجاد کنید.
 3. وضعیت هاب را در برنامه بررسی کنید تا مطمئن شوید که غیرعملیاتی/Disarmed شده است و در حال بروزرسانی نمی باشد.

لطفاً توجه داشته باشید که فقط کاربر ادمین می تواند دستگاه ها را به هاب اضافه کند.

 

برای اتصال دتکتور :

 1. در برنامه موبایل Ajax، گزینه افزودن دستگاه / Add Device را لمس نمایید.
 2. دستگاه را نامگذاری کنید، کد QR (که در پشت بدنه دتکتور یا جعبه آن قرار گرفته است) را اسکن یا به صورت دستی وارد کنید، اتاق مورد نظر را نیز برای قرار دادن انتخاب کنید.
 3. روی افزودن / Add کلیک کنید. شمارش معکوس شروع خواهد شد.
 4. دستگاه را با نگه داشتن دکمه پاور آن به مدت 3 ثانیه روشن کنید. لطفاً توجه داشته باشید که هنگام روشن کردن دستگاه، درخواست اتصال هاب فقط برای مدت کوتاهی ارسال می شود.

برای تشخیص و جفت شدن، دستگاه باید در محدوده پوشش بی سیم هاب باشد.

اگر MotionCam به هاب متصل نشود، ظرف 6 ثانیه پس از فعالسازی بطور خودکار خاموش می شود. برای امتحان مجدد نیازی به خاموش کردن دستگاه نیست.

اگر دستگاه قبلاً با هاب دیگری جفت شده است، MotionCam را خاموش کنید و سپس مراحل بالا را دنبال کنید.

پس از جفت شدن، دتکتور در لیست دستگاه هاب برنامه ظاهر می شود. فرکانس بروزرسانی وضعیت دستگاه به فاصله نظرسنجی نشان داده شده در تنظیمات هاب (بطور پیش فرض 36 ثانیه) بستگی دارد.

 

وضعیت ها

می توانید حالت های دتکتور دزدگیر MotionCam را در منوی دتکتور مشاهده کنید.

دستگاه ها / Devices ایکون ← منوی MotionCam

پارامتر مقدار
دما / Temperature دمای دتکتور بروی پردازنده اندازه گیری شده و به تدریج تغییر می کند.
قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength قدرت سیگنال برای انتقال آلارم ها و رویدادها بین هاب و دتکتور
شارژ باتری / Battery Charge سطح باتری دستگاه. در دو حالت مختلف:

 • بدون مشکل (OK)
 • باتری تخلیه شده است
درپوش / Lid وضعیت دستکاری دتکتور که به تلاش های خرابکارانه جهت جدا شدن و حذف پاسخ می دهد.
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec تاخیر ورود (تاخیر فعالسازی هشدار) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، سیستم امنیتی را غیرعملیاتی/Disarmed کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی زنگ هشدار) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن/Armed سیستم امنیتی از اتاق خارج شوید.
ارتباط / Connection وضعیت ارتباطی بین هاب و دتکتور
قدرت سیگنال / Wings Signal Strength قدرت سیگنال برای انتقال عکس ها از دتکتور به هاب
دوربین / Camera وضعیت اتصال بین هاب و دوربین دتکتور
حساسیت / Sensitivity سطح حساسیت تشخیص حرکت
همیشه فعال / Always Active اگر فعال شود، دتکتور برای همیشه در وضعیت فعال/Armed می ماند.
غیرفعالسازی موقت / Temporary Deactivation وضعیت عملکرد غیرفعالسازی موقت دستگاه را نشان می دهد:

 • خیر / No — دستگاه بطور معمول کار می کند و همه رویدادها را منتقل می کند.
 • فقط درپوش / Lid only —مدیر هاب اعلان های مربوط به فعال شدن دکمه دستکاری (Tamper) دستگاه را غیرفعال کرده است.
 • بطور کامل / Entirely — دستگاه توسط مدیریت هاب بطور کامل از عملکرد سیستم حذف شده است. دستگاه از دستورات سیستم پیروی نمی کند و آلارم یا رویدادهای دیگر را گزارش نمی کند.
 • بر اساس تعداد آلارم ها / By number of alarms — هنگامی که تعداد آلارم ها بیش از حد باشد، دستگاه بطور خودکار غیرفعال می شود (در تنظیمات برای غیرفعالسازی خودکار دستگاه ها مشخص شده است). این ویژگی در برنامه Ajax PRO پیکربندی شده است.
فریمور / Firmware نسخه فریمور دتکتور
شناسه / ID شناسه دستگاه

 

تنظیمات

می توانید پارامترهای دستگاه را در قسمت تنظیمات تنظیم کنید :

دستگاه ها / Devices ایکون ← منوی MotionCam ← تنظیمات / Settings ایکون

تنظیمات مقدار
اولین فیلد / First field نام قابل ویرایش برای دتکتور
اتاق / Room اتاق مجازی که دستگاه را می توان به آن اختصاص داد.
حساسیت / Sensitivity دتکتور MotionCam دارای سه سطح حساسیت است:

 • بالا / High — برای اتاق هایی با حداقل مقدار موانع؛ در این حالت حرکت در سریع ترین زمان ممکن تشخیص داده می شود.
 • متوسط / Normal — برای اتاق هایی با موانع احتمالی: پنجره های باز، تهویه مطبوع، بخاری و غیره.
 • پایین / Low — برای اتاق هایی با تعداد زیادی موانع؛ در این حالت، دتکتور حیوانات با وزن کمتر از 20 کیلوگرم و قد 50 سانتیمتر را نادیده می گیرد.
همیشه فعال / Always Active در حالت Always Active، دتکتور همیشه حرکت را ثبت می کند. صرف نظر از فعال بودن/Armed سیستم، دتکتور در مورد هر حرکتی به شما هشدار می دهد. اگر دتکتور در اتاقی نصب شده است که نیاز به نظارت 24/7 دارد، این حالت را فعال کنید.
رزولوشن تصویر / Image resolution MotionCam عکس هایی با وضوح زیر می گیرد:

 • 160 × 120
 • 320 × 240
 • 640 × 480

هرچه وضوح تصویر بالاتر باشد، جزئیات تصویر بیشتر است، اما انتقال عکس ها به هاب زمان بیشتری می برد.

ارسال عکس در صورت آلارم / Send photo in case of alarm هنگامی که فعال می شود، دتکتور از 1 تا 5 عکس می گیرد.
اگر گزینه No photo انتخاب شده باشد، دتکتور دوربین را در صورت تشخیص خطر فعال نمی کند.
هشدار با تایید عکس / Alarms with photo verification MotionCam می تواند هر بار که زنگ هشدار به صدا در می آید عکسبرداری کند یا فقط در 1 تا 10 فعالسازی اول عکس بگیرد. زمانی که سیستم امنیتی غیرعملیاتی/Disarmed شود، این محدودیت ریست می شود.
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec تاخیر ورود (تاخیر فعالسازی هشدار) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، سیستم امنیتی را غیرعملیاتی/Disarmed کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعال سازی زنگ هشدار) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن/Armed سیستم امنیتی از اتاق خارج شوید.
وقفه در حالت شب / Delays in Night Mode تاخیر در عملیاتی کردن، زمانی که حالت شب فعال است.
حالت عملیاتی در شب / Arm in Night Mode در صورت فعال بودن، هنگامی که حالت شب فعال است، دتکتور به حالت عملیاتی/Arm تغییر می کند.
نشانگر LED هشدار / Alarm LED indication به شما امکان می دهد چشمک زدن نشانگر LED را در هنگام زنگ هشدار غیرفعال کنید. برای دستگاه های دارای سیستم عامل نسخه 5.55.0.0 یا بالاتر در دسترس است.
اعلام خطر با آژیر در صورت تشخیص حرکت / Alert with a siren if motion is detected در صورت فعال بودن، آژیرهای اضافه شده به سیستم با شناسایی حرکت فعال می شوند.
تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test دتکتور را به حالت تست قدرت سیگنال Jeweller تغییر می دهد. این تست قدرت سیگنال بین هاب و دتکتور را بررسی می کند و به تعیین محل مناسب برای نصب کمک می کند.
تست قدرت سیگنال / Wings Signal Strength Test دتکتور را به حالت تست قدرت سیگنال Wings تغییر می دهد. این تست قدرت سیگنال بین هاب و دتکتور را بررسی می کند و به تعیین محل مناسب برای نصب کمک می کند.
تست منطقه تشخیص / Detection Zone Test دتکتور را به حالت تست منطقه تشخیص تغییر می دهد. این آزمایش نحوه واکنش دتکتور به حرکت را بررسی می کند و محلی مناسب برای نصب تعیین می کند.
تست تضعیف / Attenuation Test دتکتور را به حالت تست تضعیف سیگنال سوئیچ می کند.
غیرفعالسازی موقت / Temporary Deactivation به کاربر این امکان را می دهد تا بدون جدا کردن دستگاه از سیستم، اتصال آن را قطع کند که دو گزینه در دسترس است:

 • بطور کامل / Entirely — دستگاه دستورات سیستم را اجرا نمی کند یا در سناریوهای اتوماسیون شرکت نمی کند و سیستم هشدارهای دستگاه و سایر اعلان ها را نادیده می گیرد.
 • فقط درپوش / Lid only — سیستم فقط نوتیفیکیشن های مربوط به فعال شدن دکمه دستکاری (Tamper) دستگاه را نادیده می گیرد

این سیستم همچنین می تواند بطور خودکار دستگاه ها را هنگامی که از تعداد آلارم های تنظیم شده فراتر رفت، غیرفعال کند.

راهنمای کاربری / User Guide بازکردن راهنمای کاربری دتکتور
لغو اتصال دستگاه / Unpair Device اتصال دتکتور با هاب را قطع می کند و تنظیمات آن را حذف می کند.

 

تایید عکس هشدارها

اگر در تنظیمات MotionCam گزینه Send photo in case of alarm فعال باشد، آلارم های دتکتور با عکس یا انیمیشن در برنامه آژاکس همراه خواهند بود.

برای مشاهده عکس ها، روی اعلان هشدار در فید رویدادها کلیک کنید.

نوتیفیکیشن در فید رویداد

برای ذخیره عکس روی دکمه سه نقطه کلیک کنید.

منوی ذخیره

مجموعه ای از عکس ها بعنوان یک انیمیشن در برنامه نمایش داده می شوند، بنابراین کاربر می تواند در فریم ها با زمان های متفاوت، اتفاقات را ارزیابی کند.

ذخیره عکس دخیره عکس

هر فریم از سری عکس های ثبت شده را می توان به صورت جداگانه ذخیره کرد. کل عکس ها را می توان به یکباره بصورت مجموعه یا ویدیوی MP4 ذخیره کرد.

ذخیره عکس

 

نشانگر

بسته به وضعیت دستگاه، نشانگر ال ای دی MotionCam ممکن است قرمز یا سبز شود.

نمای روبروی دتکتور

 

نشانگر LED در هنگام فشار دادن دکمه روشن/خاموش

رویداد علامت
روشن شدن هنگام روشن شدن دستگاه چراغ سبز روشن می شود.
خاموش شدن چراغ قرمز روشن می شود، سپس سه بار چشمک می زند.

نشانگر LED در صورت فعال شدن دتکتور

رویداد علامت نکته
اتصال دتکتور به هاب برای چند ثانیه چراغ سبز روشن می شود
ایراد سخت افزاری چراغ قرمز چشمک زن دتکتور نیاز به تعمیر دارد.
فعال شدن آلارم یا محفاظت از دستکاری (tamper) برای حدود یک ثانیه چراغ سبز روشن می شود
نیاز به تعویض باتری با ایجاد شدن زنگ به آرامی روشن می شود / سبز می شود

 

تست عملکرد

سیستم های امنیتی Ajax می توانند آزمایش هایی را برای تایید عملکرد دستگاه های متصل انجام دهند.

تست ها بلافاصله شروع نمی شوند، اما در 36 ثانیه تحت تنظیمات پیش فرض شروع می شوند. تأخیر شروع آزمایش به تنظیمات دوره نظرسنجی دتکتور بستگی دارد (به بخش تنظیمات Jeweller در تنظیمات هاب مراجعه کنید).

تست ها در منوی تنظیمات دتکتور (دستگاه ها / Devices ایکونمنوی MotionCamتنظیمات / Settings ایکون) در دسترس هستند :

 • تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test
 • تست قدرت سیگنال / Wings Signal Strength Test
 • تست منطقه تشخیص / Detection Zone Test
 • تست تضعیف شدن / Attenuation Test

اگر تداخلی تشخیص داده شود یا قدرت سیگنال برای انتقال تصاویر بسیار کم باشد، کاربر یک نوتیفیکیشن High interference at Wings frequencies (تداخل زیاد در فرکانس های Wings) دریافت می کند.

 

جانمایی دتکتور

مکان دتکتور بطور مستقیم بر کارایی دزدگیر تأثیر می گذارد. مکان دتکتور MotionCam با فاصله آن از هاب و وجود هرگونه مانع بین دستگاه هایی که مانع انتقال سیگنال رادیویی می شوند تعیین می شود : دیوارها، طبقه های میانی یا اشیاء با اندازه بزرگ واقع در اتاق.

این دتکتور فقط برای استفاده در فضای داخلی ساخته شده است.

در انتخاب مکان برای نصب، جهت لنز، زوایای دید دتکتور و دوربین و وجود موانعی که جلوی دید را می گیرند، در نظر بگیرید. توصیه می شود لنز دتکتور را عمود بر مسیر مورد نفوذ به داخل اتاق نشانه گیری کنید. اطمینان حاصل کنید که مبلمان، گیاهان خانه، گلدان ها، عناصر تزئینی یا شیشه ای مانع از میدان دید دتکتور نمی شوند.

زاویه دید چشمیزوایای دید افقی و عمودی دتکتور

این دتکتور حرکت پشت شیشه را تشخیص نمی دهد. بنابراین، آن را در مکان هایی نصب نکنید که اجسام شیشه ای مانع در میدان دید دتکتور هستند. به عنوان مثال، در مکان هایی که باز بودن یک پنجره، می تواند مانع میدان دید دتکتور شود.

به یاد داشته باشید که قدرت سیگنال را در محل نصب بررسی کنید. اگر قدرت سیگنال کم باشد (تک خط)، عملکرد پایدار دزدگیر تضمین نمی شود.

اگر دتکتور قدرت سیگنال پایینی دارد، هر اقدامی که ممکن است برای بهبود کیفیت ارتباط انجام دهید! حداقل، مکان دتکتور را تغییر دهید : تغییر مکان حتی تا 20 سانتیمتر می تواند بطور قابل توجهی کیفیت دریافت سیگنال را بهبود بخشد.

 

نصب دتکتور

قبل از نصب دتکتور، مطمئن شوید که مکان مناسبی را که در این راهنما مشخص شده انتخاب کرده اید.

ارتفاع توصیه شده برای نصب 2.4 متر است. اگر دتکتور در ارتفاع توصیه شده نصب نشود، این امر باعث کاهش سطح ناحیه تشخیص حرکت و اختلال در عملکرد نادیده گرفتن حیوانات خانگی می شود.

ارتفاع نصب مناسب دتکتور

از پنل نصب SmartBracket برای نصب دتکتور MotionCam روی یک سطح عمودی یا در یک گوشه استفاده کنید. SmartBracket دارای فرورفتگی های مخصوص برای ثابت کردن آن با پیچ های بسته بندی شده (قرار داده شده در داخل جعبه دتکتور) است.

نصب پنل

 

جهت نصب دتکتور :

 1. پنل SmartBracket را با استفاده از حداقل دو نقطه ثابت، با پیچ های همراه به سطح وصل کنید. برای اطمینان از واکنش ویژگی دستکاری (Tamper) به تلاش برای از بین بردن دستگاه، گوشه سوراخ شده SmartBracket را ثابت کنید :

  بستن با پیچ

  نوار چسب دو طرفه باید فقط برای نصب موقت دتکتور استفاده شود. نوار با گذشت زمان خشک می شود که ممکن است منجر به افتادن دتکتور شود. علاوه بر این، دستگاه ممکن است در صورت ضربه از کار بیفتد.

 2. دتکتور را به پنل نصب وصل کنید. به محض اینکه دتکتور در SmartBracket ثابت می شود، LED آن یک بار چشمک می زند تا نشان دهد که قابلیت محافظت از دستکاری در دتکتور فعال شده است.

  نصب دتکتور بروی پنل

اگر ال ای دی دتکتور پس از اتصال دستگاه به SmartBracket روشن نشد، وضعیت دستکاری (Tamper) را در برنامه آژاکس بررسی کنید و سپس بررسی کنید که آیا محکم روی پنل قرار گرفته است یا خیر.

دتکتور را در این شرایط نصب نکنید :

 • نصب در محوطه باز (خارج از منزل).
 • رو به پنجره برای جلوگیری از قرار گرفتن لنز دتکتور در معرض نور مستقیم خورشید.
 • در مقابل هر جسمی که دمای آن به سرعت تغییر می کند (مانند بخاری های برقی یا گازی).
 • در مقابل هر جسم متحرکی که دمای آن نزدیک به دمای بدن انسان باشد (پرده های متحرک بالای بخاری).
 • در مکان هایی با گردش هوای سریع (در کنار فن ها، پنجره ها یا درهای باز).
 • نزدیک اجسام فلزی و آینه هایی که باعث تضعیف یا تداخل با سیگنال های رادیویی می شوند.
 • در مکانهایی با دما و رطوبت بیش از حد مجاز.
 • نزدیکتر از 1 متر به هاب.

 

نگهداری

عملکرد دتکتور را بطور منظم بررسی کنید. بدنه دتکتور را از گرد و غبار، تار عنکبوت و سایر آلاینده ها به محض نمایان شدن پاک کنید. از یک پارچه خشک نرم و مناسب برای مراقبت از تجهیزات استفاده کنید.

برای تمیز کردن دتکتور از موادی که حاوی الکل، استون، بنزین یا سایر حلال های فعال هستند استفاده نکنید. لنز را با دقت پاک کنید؛ هرگونه خراش روی پلاستیک ممکن است حساسیت دتکتور را مختل کند.

باتری تعبیه شده داخلی تا 4 سال کارکرد مستقل را تضمین می کند. اگر باتری دتکتور تقریباً رو به فرسوده شدن باشد، سیستم امنیتی یک نوتیفیکیشن ارسال می کند و هنگامی که دتکتور هر حرکتی را تشخیص دهد یا اگر دستکاری فعال شود، LED به آرامی روشن و خاموش می شود.

 

مشخصات فنی

عنصر حساس سنسور PIR
محدوده تشخیص حرکت حداکثر تا 12 متر
زاویه دید تشخیص دهنده حرکت (افقی/عمودی) 88.5°/80°
زمان لازم برای تشخیص حرکت از 0.3 تا 2 میلی ثانیه
رزولوشن تصویر حداکثر 480 × 640 پیکسل
تعداد عکس های گرفته شده در هنگام به صدا درآمدن زنگ هشدار حداکثر 5 عکس در هر زنگ هشدار
نور مادون قرمز برای عکاسی در تاریکی دارد
نادیده گرفتن حیوانات خانگی وزن تا 20 کیلوگرم، قد تا 50 سانتیمتر
محافظت از دستکاری (Tamper) دارد
باند فرکانسی 868.0 – 868.6 مگاهرتز یا 868.7 – 869.2 مگاهرتز, بسته به منطقه فروش
سازگاری فقط با هاب پلاس و هاب 2 پلاس
سازگاری CMS هشدارهای حرکتی به CMS هایی که از پروتکل های SIA (DC-09) و Contact ID پشتیبانی می کنند، منتقل می شوند.
بیشترین توان خروجی RF حداکثر تا 20mW
تلفیق سیگنال رادیویی GFSK
محدوده سیگنال رادیویی حداکثر تا 1,700 متر بدون مانع
منبع تغذیه 2 باتری CR123A با توان 3 ولت
عمر باتری تا 4 سال
محیط نصب داخلی
محدوده دمای عملیاتی از °10- سانتیگراد تا °40+ سانتیگراد
رطوبت مجاز عملیاتی حداکثر تا %75
ابعاد 135 × 70 × 60 میلیمتر
وزن 167 گرم
زمان سرویس دهی 10 سال

 

اقلام جعبه دتکتور MotionCam

 1. چشمی دوربین در MotionCam
 2. پنل SmartBracket
 3. دو باتری CR123A
 4. کیت نصب
 5. دفترچه راهنما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *