سوئیچ اترنت صنعتی اچ ار یو ای HRUI HR500-SWG1042S

– سوئیچ 4 پورت 10/100Mbps اترنت و 2 پورت Uplink گیگ SFP
– سوئیچ اترنت صنعتی
– 48 ماه وارانتی بی قید و شرط (24 ماه گارانتی تعویض + 24 ماه گارانتی تعمیر)

Technical Parameter
Input/output interface
Power DC 12~55V
Ethernet 4 100M RJ45 Port

2 Gigabit SFP Ports

Performance
Bandwitdth 12Gbps
Package Forwarding Rate 8.928Mpps
MAC Address 1K
Jumbo frame 9.6Kbytes
Forwarding mode Store and forward
MTBF 100000
Standard
Network Protocols IEEE802.3

IEEE802.3i

IEEE802.3u

IEEE802.3ab

IEEE802.3z

Industry Standard  EMI: FCC Part 15, CISPR (EN55022) class A

EMS: EN61000-4-2 (ESD)

EN61000-4-4 (EFT)

EN61000-4-5 (Surge)

Network Media  10BASE-T: Cat5 or more UTP(≤100 m)

100BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)

1000BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)

Fiber Media Multi-mode:850nm,1310nm.  transmission distance:550m/2Km

Single-mode:1310nm,1550nm. transmission distance:20/40/60/80/100/120Km

Certification
Safety certificate CE、FCC、RoHS
Environmental standards
Working Environment Operating Temperature: -40~75℃

Storage Temperature: -40~85℃

Humidity: 5%~95 %( non-condensing)

Physical Specifications
Specification Size Product Size:120*87*30 mm

Packing Szie:175*130*55mm

Product net weight:0.441 KG

Product gross weight:0.530 KG(excluding power )

Packing Info Outer box size: 540*290*375mm

Packing quantity: 40 PCS

Packing weight: 22.2KG

Voltage Voltage input: DC12~55V

Power wiring: 4 PIN industrial terminals (redundant V1+V1-, V2+V2-) / DC 2.1

Packing List 1. Industrial switch: 1

2. Instructions: 1PCS

3. Qualification certificate, warranty card 1PCS

4. Mounting ears: 1 pair

Function indication
LED indicator PWR,1-6 Green
PWR Lighting:Powered

Un-Light:No Power

1-6 Green Blinking slowly: 10/100 links are normal

Off: link failure

Flash: link data transfer

DIP Function V,G,E(Open Up, Close Down)
V V:VLAN mode, ports 1-8 are isolated, and both communicate with ports 9 and 10
G G:Normal mode
E E:In extension mode, ports 1-8 are reduced to 10M and can be extended to 250 meters

توضیحات تکمیلی

تعداد پورت‌ها

6 پورت

نوع پورت‌ها

2 پورت آپلینک SFP, 4 پورت RJ45

سرعت پورت‌ها

2 پورت آپلینک ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه SFP, 4 پورت ۱۰/۱۰۰ مگابیت بر ثانیه RJ45

پروتکل‌های شبکه

IEEE802.3 (Original Ethernet), IEEE802.3ab (1000BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX، 100BASE-FX), IEEE802.3z (1000BASE-X)

قابلیت PoE

ندارد

فیبر نوری

سینگل مود: ۱۳۱۰/۱۵۵۰ نانومتر، مسافت انتقال: ۲۰/۴۰/۶۰/۸۰/۱۰۰/۱۲۰ کیلومتر, مولتی مود: ۸۵۰/۱۳۱۰ نانومتر، مسافت انتقال: ۵۵۰ متر / ۲ کیلومتر

پهنای باند سوئیچ

12 گیگابیت بر ثانیه

نرخ Packet Forwarding

8.928 میلیون بسته در ثانیه

ظرفیت جدول مک آدرس

1 هزار

Jumbo Frame

9.6 کیلوبایت

میانگین زمان عملکرد بدون خرابی (MTBF)

100000 ساعت (11 سال)

منبع تغذیه مجزا سوئیچ

12-55 ولت (DC)

ولتاژ ورودی

12 ولت (DC)

تخلیه الکترواستاتیک (ESD)

8KV

پالس الکتریکی گذرا (EFT)

6KV

محافظ صاعقه (Surge)

6KV

دیپ سوئیچ

اکستند (Extend), ایزوله سازی پورت‌ها (VLan), پیشفرض (Default)

نشانگر LED

اتصال پورت (10-1), وضعیت روشن بودن سوئیچ (Power)

گواهینامه‌ها

CE, FCC, RoHS

کلاس حفاظتی سوئیچ

IP40

طریقه نصب

قابل نصب بروی DIN rail

محدوده دمای توصیه شده سوئیچ

از منفی 40 تا مثبت 75 درجه سانتی‌گراد

محدوده رطوبت قابل تحمل سوئیچ

از 5 تا 90 درصد (رطوبت غیرمتراکم)

حداکثر ارتفاع مجاز نصب (ارتفاع از سطح دریا)

۳۰۰۰ متر از سطح زمین

ابعاد سوئیچ

30×87×120 میلیمتر

وزن سوئیچ

441 گرم

دانلود

دانلود دیتاشیت HRUI HR500-SWG1042S.pdf

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ اترنت صنعتی اچ ار یو ای HRUI HR500-SWG1042S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ اترنت صنعتی اچ ار یو ای HRUI HR500-SWG1042S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *