سوئیچ PoE صنعتی گیگ اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S

– سوئیچ 4 پورت PoE گیگ و 2 پورت Uplink SFP
– سوئیچ PoE صنعتی گیگ
– توان کل 120 وات
– 48 ماه وارانتی بی قید و شرط (24 ماه گارانتی تعویض + 24 ماه گارانتی تعمیر)
– ایران کد 2233120766280057

Specification

General parameter

Product name

6 ports Gigabit Industrial PoE Switch

Model

HR600-AFG-42S

Connector Type

4*gigabit PoE Ports + 2*gigabit SFP ports

Network Protocols

IEEE802.3

IEEE802.3i

IEEE802.3u

IEEE802.3ab

IEEE802.3z

PoE Parameters

PoE Standard: IEEE802.3at (30W) and IEEE802.3af (15.4w)

Each port Max: 15.4 W (IEEE 802.3af)

Each port Max: 30 W (IEEE 802.3at)

PoE compatibility: IEEE 802.3af/at adaptive

PoE port output: DC 52V

PoE power supply core: 1/2+ ; 3/6-

Network Media

10BASE-T: Cat5 UTP(≤100 m)

100BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)

1000BASE-TX: Cat5 or more UTP(≤100 m)

Fiber Media

Multi-mode: 850nm, 1310nm  transmission distance: 550m/2Km

Single-mode: 1310nm, 1550nm  transmission distance: 20/40/60/80/100/120Km

LED indicator

PWR

Lighting: Powered

Un-Light: No Power

Port Yellow

Lighting: 1000M connecting

Un-Light: 10M/100M connecting

Port Green

Lighting: Connecting

Flashing: Data Transmit

Un-Light: Disconnect

FX1, FX2

Lighting: Fiber optic connecting

Un-Light: Fiber optic disconnecting

Quick flash: Data Transmit

Power Supply

Power input: DC52V (4855V)

power supply wiring:  3 PIN terminal blockV+ V- V+

Working Environment

Operating Temperature:  -4085℃

Storage Temperature:  -4085℃

Humidity:  5%~95 %( non-condensing)

Industry Standard

EMI:  FCC Part 15,  CISPR (EN55032) class A

EMS:  EN61000-4-2 (ESD)

EN61000-4-4 (EFT)

EN61000-4-5 (Surge)

Mechanical Structure

Shell protect grade:  IP40

Installation: DIN rail

N.W: 0.5 KG  G.W: 0.77 KGwithout power supply

Product Dimension (L×W×H): 145mm×125mm×40mm

Package Dimension(L×W×H):  250mm×210mm×65mm

Carton Box Dimension(L×W×H): 608mm×500mm×435mm

Packing Quantity: 36 (PCS)

Package Contents

Industrial Switch: 1 unit

User Guide: 1unit

Certificate warranty card: 1unit

Certification

CCC , FCC, RoHS

MTBF

100, 000 hours

Warranty

5 years

Hardware parameter

Bandwidth

12Gbps

Cache

1M

Chipset

88E6161

Package Forwarding Rate

8.928Mpps

MAC address

2K

Forwarding mode

Store-and-forward

توضیحات تکمیلی

تعداد پورت‌ها

6 پورت

نوع پورت‌ها

2 پورت آپلینک SFP, 4 پورت RJ45 دارای PoE

سرعت پورت‌ها

2 پورت آپلینک ۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه SFP, 4 پورت ۱۰/۱۰۰/۱۰۰۰ مگابیت بر ثانیه RJ45

پروتکل‌های شبکه

IEEE802.3 (Original Ethernet), IEEE802.3ab (1000BASE-T), IEEE802.3u (100BASE-TX، 100BASE-FX), IEEE802.3z (1000BASE-X)

قابلیت PoE

دارد

استانداردهای PoE

IEEE802.3af (15 وات), IEEE802.3at (30 وات)

توان خروجی کلی

65 وات

فیبر نوری

سینگل مود: ۱۳۱۰/۱۵۵۰ نانومتر، مسافت انتقال: ۲۰/۴۰/۶۰/۸۰/۱۰۰/۱۲۰ کیلومتر, مولتی مود: ۸۵۰/۱۳۱۰ نانومتر، مسافت انتقال: ۵۵۰ متر / ۲ کیلومتر

پهنای باند سوئیچ

12 گیگابیت بر ثانیه

نرخ Packet Forwarding

8.928 میلیون بسته در ثانیه

Packet Buffer

1 مگابیت

ظرفیت جدول مک آدرس

2 هزار

میانگین زمان عملکرد بدون خرابی (MTBF)

100000 ساعت (11 سال)

منبع تغذیه مجزا سوئیچ

48-55 ولت (DC)

ولتاژ ورودی

48 ولت (DC)

تخلیه الکترواستاتیک (ESD)

15KV

پالس الکتریکی گذرا (EFT)

8KV

محافظ صاعقه (Surge)

6KV

نشانگر LED

نشانگر پورت های فیبر نوری (FX1-FX2), نشانگر زرد و سبز, وضعیت روشن بودن سوئیچ (Power)

گواهینامه‌ها

CE, FCC, RoHS

محدوده دمای توصیه شده سوئیچ

از منفی 40 تا مثبت 85 درجه سانتی‌گراد

محدوده رطوبت قابل تحمل سوئیچ

از 5 تا 95 درصد (رطوبت غیرمتراکم)

حداکثر ارتفاع مجاز نصب (ارتفاع از سطح دریا)

۳۰۰۰ متر از سطح زمین

کلاس حفاظتی سوئیچ

IP40

ابعاد سوئیچ

40×125×145 میلیمتر

وزن سوئیچ

500 گرم

دانلود

دانلود دیتاشیت HRUI HR600-AFG-42S.pdf

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ PoE صنعتی گیگ اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “سوئیچ PoE صنعتی گیگ اچ ار یو ای HRUI HR600-AFG-42S”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *