درخواست کمک فقط با یک دکمه

 

نمونه کلید button دزدگیر

دکمه (دکمه ترس و اضطراب بی سیم) تا فاصله 1300 متری از هاب کار می کند و در شرایطی که زندگی یا سلامتی شما در خطر باشد، بسیار کاربردی عمل می کند. بعلاوه این دکمه می تواند به روش بسیار ساده برای کنترل یک خانه هوشمند نیز استفاده شود. واکنش دستگاه اتوماسیون (automation) نسبت به فشرده شدن Button قابل تنظیم است و تنظیماتی نظیر خاموش و روشن کردن چراغ ها، باز و بسته کردن درهای پارکینگ و یا کرکره های برقی فروشگاه را فقط با یک کلیک اعمال کرد.

کلید Button کوچک و بسیار سبک است، در برابر گرد و غبار و همچنین پاشیده شدن قطرات آب مقاوم است. می توان آن را براحتی به هر سطحی متصل کرد، روی مچ دست یا دور گردن قرار داد تا همیشه و در شرایط حساس نزدیک شما باشد!

 

تماس فوری با نیروهای امدادی

 

 

پنل دزدگیر هاب به محض دریافت سیگنال از کلید Button، بلافاصله اعلان هایی را برای همه کاربران سیستم ارسال می کند. در صورتی که نیاز باشد صرفاً با خود کلید می توانید آژیرها را نیز فعال کنید.

کودکی که در خانه تنها مانده است می تواند در صورت شنیدن صدای فرد غریبه با فشردن دکمه Button، درخواست کمک کند. اگر صندوقدار یک فروشگاه در معرض خطر باشد می تواند براحتی بوسیله دکمه نصب شده در داخل صندوق پول، زنگ خطر بی صدا را فعال کند. قابلیت انتخاب نوع هشدار (نفوذ، آتش سوزی، کمک پزشکی، دکمه ترس و دلهره، گاز) باعث افزایش محتوای اطلاعاتی اعلان ها می شود و پاسخ کاربران به این رویداد را تعیین می کند. در صورتی که یک مجموعه دارای نیروهای حفاظتی باشد با استفاده از این کلید توسط پرسنل، گشت امنیتی مجموعه دقیقاً می داند که مشکل از کجا و کدام محل می تواند باشد!

 

عدم امکان فشرده شدن بصورت اتفاقی

اعلان های Button، سیگنال های SOS به زبان امنیتی هستند. با توجه به هزینه هشدارهای دروغین (False Alarms)، دزدگیر آژاکس یک سیستم دو مرحله ای برای محافظت در برابر فشرده شدن اشتباهی دکمه این کلید، ایجاد کرده است. طراحی بدنه این کلید به این صورت است که دکمه در بدنه کلید فرو رفته است که براحتی می توانید دکمه را در جیب شلوار و یا در کیف دستی حمل کنید یا آن را در هر کجایی که می خواهید نگهدارید. با این نوع طراحی، فقط در صورت فشار دادن با انگشت کلید فعال می شود و سیگنال را ارسال می کند. برای محافظت بیشتر، می توان دکمه را طوری تنظیم کرد که در برابر دوبار فشردن دکمه یا نگه داشتن طولانی آن واکنش نشان دهد.

نمونه اعلان Button در برنامه موبایل آژاکس

کلیدهای SpaceControl و KeyPad همچنین کاربران را قادر می سازد تا زنگ هشدار را بصورت دستی فعال کنند. قابلیت Under Duress (تحت فشار) کلید KeyPad میتواند در صورتی که شما در منزل یا محل کارتان توسط سارقین مجبور به غیر عملیاتی کردن دزدگیر شده اید، با یک تماس درخواست نیروی کمکی کند. با این حال، وظیفه اصلی این دو کلید، مدیریت کلی دزدگیر است. اگر می خواهید درصورت بروز چنین شرایطی درخواست کمک از نیروهای کمکی کنید توصیه می کنیم از کلید Button استفاده کنید.

کلید دزدگیر Button یک روش ساده و قابل اعتماد برای ایجاد هشدار فوری هنگام غیر عملیاتی شدن دزدگیر از روی اجبار در شرایط کاری و یا در خانه است.
مشاهده این محصول

کنترل از راه دوری که همیشه در دسترس شما است

در هاب های دارای سیستم عامل Malevich 2.8 یا بالاتر اجازه استفاده از کلید Button به عنوان کنترل از راه دور برای دستگاه های اتوماسیون را می دهند. در حالت کنترل، دکمه دارای دو گزینه فشار دادن است: کوتاه و طولانی (فشردن و نگهداشتن بیش از 3 ثانیه). در واقع با این دو حالت متفاوت فشردن دکمه، یک یا چند دستگاه اتوماسیون مانند رله، WallSwitch یا Socket میتواند راه اندازی شود.

چنین سناریوهایی امکان خودکار سازی سیستم امنیتی و کاهش تعداد کارهای متداول روزانه را فراهم می کند. کارهایی مانند روشن کردن چراغ ها، قطع کردن آب، باز کردن در و فعال کردن قفل های برقی.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *