کنترل پنل هوشمند دزدگیر آژاکس با ویژگی های جدید

 

پنل دزدگیر مدل هاب 2

با کنترل پنل هاب 2 به عنوان دستگاه مرکزی دزدگیر آژاکس دیگر نیازی به بررسی مداوم و نظارت شبانه روزی دوربین های مداربسته خانه خود ندارید تا بدانید چرا بی دلیل و بدون اطلاع شما، زنگ هشدار دزدگیر خاموش شده است.

همانند نسل اول پنل دزدگیر هاب، هاب 2 از دارایی ها و اموال شما در برابر سارقین، آتش سوزی و همچنین نشتی آب در تاسیسات خانه شما محافظت می کند. اما برخلاف نسخه های قبلی خود، نه تنها اعلان های هشدار بلکه مجموعه ای از تصاویر متحرک را از دتکتور تشخیص حرکت دوربین دار MotionCam ارسال می کند.

با تشکر از پروتکل رادیویی Wings، باتری داخلی و دو اسلات سیم کارت، این پنل دزدگیر مستقل از زیرساخت تأسیسات به طور محافظت شده عمل می کند. این مدل در صورتی که اگر برق ساختمان قطع شود و اتصال اینترنت در دسترس نباشد، همچنان به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

 

محافظت از هر مقیاس

پنل دزدگیر هاب 2 یک مرکز کنترل کننده تمامی فرامین امنیتی شامل کنترل ورود/خروج، ثبت رویدادها/آلارم ها و همچنین بررسی حوادث ناگهانی مانند اتش سوزی و حتی شکسته شدن شیشه را در خانه ها، دفاتر، مغازه ها یا حتی تاسیسات صنعتی است. این کنترل پنل می تواند حداکثر 100 دتکتور و تجهیزات جانبی آژاکس را در مسافت حداکثر 2000 متر به صورت ارتباط وایرلس مدیریت کند؛ و این محدودیت 2 کیلومتری می تواند با استفاده از گسترش دهنده دامنه سیگنال رادیویی ReX افزایش یابد، یعنی سطح پوشش هاب را تا 16 کیلومتر مربع افزایش پیدا می کند.

 

همیشه در دسترس

این هاب جدید دارای سه کانال برای برقراری ارتباط با کاربر است: اترنت و دو اسلات سیم کارت. اسلات دوم به کاربران امکان می دهد تا با انتخاب دو اپراتور مختلف GSM، ارتباط ثابت را در صورت قطعی هر کدام از سیم کارت ها، بهبود ببخشد. و به لطف جابجایی فوری بین کانالهای ارتباطی، پنل دزدگیر هاب 2 حتی با یک اینترنت ناپایدار، انتقال تصاویر رویدادها و زنگ هشدار را تضمین می کند.

 

بروزرسانی های همیشگی

لیست ویژگی های عملیاتی هاب های دزدگیر آژاکس هر ساله با به روزرسانی های منظم سیستم عامل Malevich گسترش می یابد. برای اطمینان از توسعه نرم افزاری در آینده، ما مقدار ROM و RAM را در پنل دزدگیر هاب 2 افزایش داده ایم و آن را به پردازنده سریعتر نسبت به مدل قبلی، مجهز کرده ایم.

هاب هاب 2
کانال های ارتباطی اترنت, سیم کارت 2G اترنت, دو سیم کارت 2G
مدت زمان سوئیچ بین سیم کارت ها: 4 دقیقه
باتری پشتیبان تا 15 ساعت تا 16 ساعت
پشتیبانی از چشمی دزدگیر دوربین دار ندارد دارد. از یک آنتن اضافی و Wings radio protocol استفاده می کند.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *