پنلی قدرتمند از خانواده دزدگیر آژاکس

 

هاب 2 پلاس

هاب 2 پلاس قویترین پنل دزدگیر در کانال های ارتباطاتی بین تمامی پنل های دزدگیر آژاکس است. این هاب جدید از وای فای و سه استاندارد ارتباطات تلفن همراه از جمله LTE، فناوری 4G که قابل قیاس در سرعت و قابلیت اطمینان با اترنت است، پشتیبانی می کند. این باعث افزایش سرعت تأیید هشدار بصری (Visual Alarm Verification)، بهبود کارایی در واکنش و ایجاد استاندارد جدیدی در صنعت امنیت می شود. اما پیشرفت در هاب جدید، محدود به ویژگی LTE نبوده و بطور موثرتری نسبت به مدل های قبلی عمل کرده است. پنل دزدگیر هاب 2 پلاس از 200 دستگاه (دتکتورها و لوازم جانبی)، 100 دوربین مدار بسته، 200 کاربر و 64 سناریو پشتیبانی می کند و آن را به مناسب ترین راه حل برای محافظت از هر مجموعه ای با هر اندازه و پیچیدگی محیطی تبدیل کرده است؛ و با بهره بردن از یک پردازنده جدید و افزایش ظرفیت در حافظه، این هاب را برای مدت طولانی جلوتر از رقبای خود نگه می دارد.
جزئیات بیشتر و قیمت

اتصال همیشگی

چهار کانال مستقل – اترنت، وای فای و دو سیم کارت – از خطر خرابی اتصال به طور همزمان در دو سطح جلوگیری می کند:

  • خرابی فیزیکی: در صورت قطع اتصال سیمی، اتصال بی سیم شروع به محافظت می کند و بالعکس
  • قطعی ارائه دهنده سرویس: که در این صورت هر کانال ممکن است ارائه دهنده خدمات اینترنتی یا اپراتوری آن قطع یا مسدود شود. با بروز مشکل اتصال در هر کانال، جابجایی بین کانال ها به صورت خودکار و بلافاصله انجام می شود.

 

همیشه آماده برای خطر

ما توجه ویژه ای به سرعت اتصال پنل دزدگیر هاب 2 پلاس داشته ایم تا تحویل یک سری عکس متحرک از چشمی دزدگیر MotionCam به تلفن های هوشمند کاربر، از طریق اینترنت موبایل در ظرف چند ثانیه انجام شود. عکس های بدست آمده از دوربین MotionCam از طریق پروتکل رادیویی رمزگذاری شده Wings به پنل منتقل می شوند و از سریعترین اتصال اینترنت موجود برای تحویل از هاب به گیرنده استفاده می شود.

 

دوربین تعبیه شده در دتکتور MotionCam را نمی توان در صورت لزوم فعال کرد. این چشمی دزدگیر فقط در صورت بروز یک رویداد، عکس می گیرد. این نوع تنظیم برای حفظ حریم خصوصی کاربران است و امکان تغییر این تنظیم به هیچ عنوان وجود ندارد.

از نظر ایمنی، پنل دزدگیر هاب 2 پلاس به فناوری امضا الکترونیکی توسط Ajax Systems متکی است. هاب با یک سیستم عامل بلادرنگ — سیستم عامل مالویچ — که در برابر سوء عملکرد و حملات سایبری محافظت می شود، اجرا می شود و برای ارتباط تجهیزات متصل به سیستم، هاب 2 پلاس از تکنولوژی اختصاصی Jeweller (یک پروتکل رادیویی رمزگذاری شده برای یک ارتباط دو طرفه) استفاده می کند. این تکنولوژی Jeweller هشدارها را در 0.15 ثانیه منتقل می کند و در صورت تداخل به فرکانس پشتیبان تغییر می یابد. ارتباط رمزگذاری شده و سیستم عامل real-time، هک کردن Hub 2 Plus را به یک کار بیهوده تبدیل کرده است.

 

سناریوهای بیشتر

با هاب 2 پلاس، کاربران می توانند حداکثر 64 سناریو ایجاد کنند که امنیت را خودکار کرده و به حداقل رساندن خطاهای انسانی در انجام یکسری امور امنیتی، کمک می کند. با تعریف سناریو در تنظیمات هاب می توان یکسری کارها را طبق برنامه ریزی کاربر برای سیستم تعریف کرد که چه کاری را در چه ساعتی و یا در صورت بروز یک رویداد به چه صورت واکنش نشان دهد. به عنوان مثال در هنگام عملیاتی کردن دزدگیر، کرکره های غلتکی فروشگاه و یا پارکینگ را ببندد و یا در صورت تشخیص نشتی مایعات در محل لوله کشی یا موتورخانه، ورودی آب را قطع کند.

 

ویژگی های بیشتر

پشتیبانی از حداکثر 200 کاربر و دستگاه، 100 دوربین مداربسته، 25 گروه و 5 دستگاه گسترش دهنده دامنه سیگنال رادیویی ReX آن را به یک راه حل امنیتی برای حفاظت از آپارتمان ها و مراکز تجاری تبدیل کرده است.

در مقایسه با پنل دزدگیر هاب 2، پنل هاب 2 پلاس دارای پردازنده 4.5 برابر قدرتمندتر و 8 برابر حافظه بیشتر است. این توان سخت افزاری پایه ای محکم برای بروزرسانی های سیستم از طریق سیستم عامل Malevich است. فرآیند ارتقاء سیستم عامل در عرض چند دقیقه انجام می شود و نیازی به مداخله نصاب یا کاربر نیست.

 

راحتی که به یک مارک تجاری تبدیل شده است

هیچ کیبوردی در پنل هاب های آژاکس وجود ندارد چون همه چیز از طریق برنامه مدیریت می شود. ما یک برنامه نرم افزاری با کاربرد آسان برای کاربران و یک برنامه نرم افزاری جداگانه (هردو برنامه نسخه موبایل) برای متخصصان ایجاد کردیم که نیازهای مهندسان نصب و مجریان ایستگاه های نظارت امنیتی را در نظر می گیرد. تمامی نرم افزارهای آژاکس در کلیه سیستم عامل های محبوب در دسترس هستند: Android ، iOS ، Windows و macOS.

هاب با استفاده از صفحه نصب SmartBracket به سطح متصل می شود و نیازی به سورخ کردن یا چسب زدن پشت پنل هاب برای نصب نیست. برای شروع کار کافیست هاب را به یک شبکه متصل کرده و با اسکن کد QR آن را به برنامه اضافه کنید. با کمک این برنامه می توانید حالت های امنیتی را مدیریت کنید، فیلم ها را از دوربین های متصل شده به دزدگیر و تاریخچه رویدادهای سیستم مشاهده کنید، از راه دور وسایل برقی را مدیریت کرده و سناریوهای اتوماسیون را ایجاد کنید.

با انتشار سیستم عامل Malevich 2.9، همه هاب ها از ویژگی انتقال خودکار داده از یک هاب دیگر پشتیبانی می کنند. اکنون انتقال داده از هاب های قبلی به هاب پلاس 2 حدود 15 دقیقه طول خواهد کشید که این جابجایی شامل عدم نیاز بدون اتصال مجدد دستگاه ها، تعریف دوباره کاربران و پیکربندی مجدد سیستم می باشد.

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *