راهنمای آموزشی Transmitter

 

فرستنده یک ماژول برای اتصال چشمی ها و دتکتورهای غیر برند آژاکس به سیستم امنیتی آژاکس است. این دستگاه آلارم ها را مخابره می کند و در مورد فعال شدن دستکاری (Tamper) دتکتور هشدار می دهد و مجهز به شتاب سنج مخصوص به خود است که از بازشدن آن بدون اطلاع کاربر، محافظت می کند. انرژی مورد نیاز خود را با باتری تامین می کند و می تواند برق مورد نیاز دتکتور متصل را نیز تامین کند.

Transmitter فقط در دزدگیر آژاکس با اتصال وایرلس از طریق پروتکل محافظت شده Jeweller به هاب عمل می کند و امکان استفاده از این ماژول در دزدگیرهای دیگر وجود ندارد.

با uartBridge یا ocBridge Plus سازگار نیست.

برد ارتباطی می تواند تا 1600 متر باشد به شرطی که هیچ مانعی وجود نداشته باشد.

فرستنده از طریق برنامه تلفن همراه آژاکس برای گوشی های هوشمند مبتنی بر iOS و Android راه اندازی می شود.

مشاهده محصول ماژول فرستنده Transmitter آژاکس

 

عناصر عملیاتی

عناصر عملیاتی

 1. کد QR با کلید ثبت دستگاه.
 2. باتری کنتاکت ها.
 3. نشانگر LED.
 4. دکمه روشن/خاموش.
 5. ترمینال های منبع تغذیه دتکتور، زنگ هشدار و سیگنال های تشخیص دستکاری.

 

نحوه عملکرد

فرستنده برای اتصال سنسورها و دستگاه های سیمی غیر برند آژاکس به سیستم امنیتی آژاکس طراحی شده است. این ماژول یکپارچه سازی، اطلاعات مربوط به آلارم ها و فعالسازی دستکاری را از طریق سیم های متصل به گیره ها دریافت می کند.

فرستنده را می توان برای اتصال دکمه های اعلام شرایط اضطراری، دتکتورهای حرکتی داخلی و خارجی، و همچنین باز کردن، تشخیص لرزش و شکستن، اعلام حریق، نشتی گاز و مایعات و همچنین سایر دتکتورهای سیمی استفاده کرد.

نوع آلارم در تنظیمات Transmitter نشان داده شده است. متن نوتیفیکیشن ها در مورد آلارم ها و رویدادهای دستگاه متصل و همچنین کدهای رویداد ارسالی به پنل مانیتورینگ مرکزی شرکت امنیتی (CMS) به نوع دتکتور انتخابی بستگی دارد.

در مجموع از 5 نوع دستگاه پشتیبانی می شود :

نوع آیکون
هشدار نفوذ – Intrusion alarm ایکون
اعلام حریق – Fire alarm ایکون
هشدار پزشکی – Medical alarm ایکون
دکمه ترس و اضطراب – Panic button ایکون
هشدار غلظت گاز – Gas concentration alarm ایکون

 

فرستنده دارای 2 جفت زون سیمی است : آلارم و دستکاری (Tamper).

یک جفت ترمینال جداگانه هم برای تامین منبع تغذیه دتکتور خارجی (اکسترنال) از باتری های 3.3 ولت نصب شده بروی Transmitter، در نظر گرفته شده است.

 

اتصال به هاب

 

قبل از شروع اتصال

 1. برنامه Ajax را بروی موبایل هوشمند خود نصب کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید، هاب را به برنامه اضافه کنید و حداقل یک اتاق ایجاد کنید.
 2. وارد اپلیکیشن Ajax شوید.
 3. هاب را روشن کنید و دسترسی به اینترنت را بررسی نمایید (از طریق کابل اترنت و/یا شبکه GSM).
 4. با بررسی وضعیت هاب در برنامه تلفن همراه، مطمئن شوید که هاب غیرعملیاتی/Disarmed شده است و در حال بروزرسانی نمی باشد.

فقط کاربران با دسترسی ادمین می توانند دستگاهی را به برنامه اضافه کنند

 

نحوه اتصال فرستنده به هاب

 1. در اپلیکیشن آژاکس گزینه افزودن دستگاه / Add Device را انتخاب کنید.
 2. دستگاه را نامگذاری کنید، کد QR را به صورت دستی اسکن/وارد نمایید (کد روی بدنه و بسته بندی قرار دارد)، و اتاق مکان را انتخاب کنید.
 3. گزینه افزودن / Add را انتخاب کنید — شمارش معکوس آغاز خواهد شد.
 4. دستگاه را روشن کنید (با فشردن دکمه روشن/خاموش به مدت 3 ثانیه).

دکمه روشن خاموش

برای تشخیص و ایجاد رابط، دستگاه باید در ناحیه تحت پوشش شبکه بی سیم هاب قرار داشته باشد.

درخواست اتصال به هاب در زمان روشن شدن دستگاه برای مدت کوتاهی ارسال می شود.

اگر اتصال به هاب قطع شود، فرستنده پس از 6 ثانیه خاموش می شود. سپس می توانید دوباره مراحل اتصال را تکرار کنید.

فرستنده متصل به هاب در لیست دستگاه های هاب در برنامه ظاهر می شود. بروزرسانی وضعیت دستگاه در لیست بستگی به زمان درخواست دستگاه تنظیم شده (مقدار پیش فرض 36 ثانیه) در تنظیمات هاب دارد.

 

وضعیت ها

صفحه وضعیت ها حاوی اطلاعاتی در مورد دستگاه و پارامترهای فعلی آن است. وضعیت فرستنده و دستگاه متصل به آن را می توانید در اپلیکیشن آژاکس پیدا کنید :

 1. به تب دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 2. Transmitter را از لیست انتخاب کنید.
پارامتر مقدار
دما / Temperature دمای دستگاه. بروی پردازنده اندازه گیری شده و به تدریج تغییر می کند. با افزایش هر 1 درجه سانتیگراد نمایش آن بروز می شود.
خطای قابل قبول مقدار بین برنامه و دمای محل نصب: 2 تا 4 درجه سانتیگراد
قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength قدرت سیگنال بین اکستندر وایرلس/هاب و Transmitter.
توصیه می کنیم دتکتور را در مکان هایی نصب کنید که قدرت سیگنال 2 تا 3 خط است
اتصال / Connection قدرت سیگنال بین اکستندر وایرلس/هاب و دستگاه:

 • آنلاین / Online — دستگاه به اکستندر وایرلس/هاب متصل است.
 • آفلاین / Offline — دستگاه به اکستندر وایرلس/هاب متصل نیست.
نام اکستندر محدوده رکس / ReX range extender name نشان می دهد که آیا Transmitter از طریق اکستندر وایرلس رکس متصل است یا خیر
شارژ باتری / Battery Charge سطح باتری دستگاه. به صورت درصد نمایش داده می شود
درپوش / Lid وضعیت دستکاری شدن زون دستگاه
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec تاخیر ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، سیستم امنیتی را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی زنگ هشدار) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن سیستم امنیتی از اتاق خارج شوید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان ورود / Night Mode Delay When Entering, sec زمان تاخیر هنگام ورود به حالت شب. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به محل، سیستم امنیتی را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان خروج / Night Mode Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج در حالت شب. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی شدن سیستم امنیتی از محل خارج شوید.
وضعیت سنسور خارجی / External sensor state

(زمانی نمایش داده می شود که دتکتور فقط در حالت bistable باشد)

وضعیت منطقه هشدار دتکتور متصل را نشان می دهد. دو وضعیت موجود است:

 • خوب / OK — وضعیت کنتاکت های دتکتور متصل نرمال است.
 • هشدار / Alert — کنتاکت های دتکتور متصل در حالت هشدار قرار دارند (اگر نوع کنتاکت ها معمولاً باز هستند (NO) بسته می شوند؛ اگر نوع کنتاکت ها معمولاً بسته هستند (NC))
هشدار در صورت حرکت / Alert if Moved شتاب سنج داخلی را روشن می کند و حرکت دستگاه را تشخیص می دهد
همیشه فعال / Always Active هنگامی که این گزینه فعال است، ماژول یکپارچه سازی بطور مداوم عملیاتی می شود و در مورد آلارم های دتکتورهای متصل شده اطلاع می دهد.
فعالسازی زنگ / Chime activation هنگامی که فعال باشد، آژیرهای متصل به سیستم در مورد فعال شدن دتکتورهای باز شدن ادغام شده با Transmitter در حالت سیستم غیرعملیاتی اطلاع می دهند.
غیرفعالسازی موقت /Temporary Deactivation وضعیت عملکرد غیرفعالسازی موقت دستگاه را نشان می دهد:

 • خیر / No — دستگاه به طور معمول کار می کند و همه رویدادها را منتقل می کند.
 • فقط درپوش / Lid only —مدیر هاب اعلان های مربوط به تحریک روی بدنه دستگاه را غیرفعال کرده است.
 • به طور کامل / Entirely — دستگاه توسط مدیریت هاب به طور کامل از عملکرد سیستم حذف شده است. دستگاه از دستورات سیستم پیروی نمی کند و آلارم یا رویدادهای دیگر را گزارش نمی کند.
 • بر اساس تعداد آلارم ها / By number of alarms — هنگامی که تعداد آلارم ها بیش از حد باشد، دستگاه به طور خودکار غیرفعال می شود (در تنظیمات برای غیرفعالسازی خودکار دستگاه ها مشخص شده است). این ویژگی در برنامه Ajax PRO پیکربندی شده است.
 • براساس تایمر / By timer — هنگامی که تایمر بازیابی منقضی می شود، دستگاه بطور خودکار توسط سیستم غیرفعال می شود (در تنظیمات برای غیرفعالسازی خودکار دستگاه ها مشخص شده است). این ویژگی در برنامه Ajax PRO پیکربندی شده است.
فریمور / Firmware نسخه فریمور دتکتور
شناسه دستگاه / Device ID شناسه دستگاه
شناسه دستگاه / Device No. تعداد loop دستگاه (زون)

 

تنظیمات

برای تغییر تنظیمات فرستنده در اپلیکیشن Ajax :

 1. به تب دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 2. Transmitter را از لیست انتخاب کنید.
 3. با کلیک کردن بروی آیکون ایکون به تنظیمات / Settings بروید.
 4. پارامترهای مورد نیاز را تنظیم کنید.
 5. برای ذخیره تنظیمات جدید روی بازگشت / Back کلیک کنید.
تنظیمات مقدار
اولین فیلد / First field نام دتکتور قابل تغییر. نام در متن پیامک و نوتیفیکیشن ها در فید رویداد نمایش داده می شود.
نام می تواند حداکثر 12 نویسه سیریلیک یا حداکثر 24 نویسه لاتین داشته باشد
اتاق / Room انتخاب اتاق مجازی که Transmitter به آن اختصاص داده شده است. نام اتاق در متن پیامک و نوتیفیکیشن ها در فید رویداد نمایش داده می شود
وقفه ثانیه ای در زمان ورود / Delay When Entering, sec انتخاب زمان تاخیر هنگام ورود. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به اتاق، دزدگیر را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در زمان خروج / Delay When Leaving, sec انتخاب زمان تاخیر هنگام خروج. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی کردن دزدگیر از اتاق خارج شوید.
عملیاتی در حالت شب / Arm in Night Mode در صورت فعال بودن، دتکتور متصل به ماژول ادغام هنگام استفاده از حالت شب به حالت عملیاتی تغییر می کند
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان ورود / Night Mode Delay When Entering, sec زمان تاخیر هنگام ورود به حالت شب. تاخیر در هنگام ورود (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از ورود به محل، سیستم امنیتی را غیرعملیاتی کنید.
وقفه ثانیه ای در حالت شب در زمان خروج / Night Mode Delay When Leaving, sec زمان تاخیر هنگام خروج در حالت شب. تاخیر هنگام خروج (تاخیر فعالسازی آلارم) زمانی است که باید پس از عملیاتی شدن سیستم امنیتی از محل خارج شوید.
منبع تغذیه دتکتور / Detector power supply روشن شدن 3.3 ولت برای دتکتور سیمی:

 • همیشه فعال است / Always enabled — در صورت مشاهده مشکلات در حالت برق دتکتور خارجی (در صورتی که هاب غیرعملیاتی است غیرفعال است) استفاده کنید. اگر سیستم امنیتی در حالت pulse عملیاتی شده باشد، سیگنال های ترمینال ALARM بیش از هر سه دقیقه یک بار پردازش می شوند و همیشه در حالت bistable پردازش می شوند.
 • در صورت غیرعملیاتی بودن غیرفعال می شود / Disabled if disarmed — در صورت غیرعملیاتی، ماژول دتکتور خارجی را خاموش می کند و سیگنال های ترمینال ALARM را پردازش نمی کند. هنگامی که دتکتور عملیاتی شد، منبع تغذیه از سر گرفته می شود، اما آلارم های دتکتور در 8 ثانیه اول نادیده گرفته می شوند.
 • همیشه غیرفعال است / Always Disabled — فرستنده از انرژی برای روشن کردن دتکتور خارجی استفاده نمی کند. سیگنال های ترمینال ALARM در دو حالت pulse و bistable پردازش می شوند.

اگر حالت Always Active فعال باشد، منبع تغذیه دتکتور خارجی تنها در حالت Always Active یا غیرفعال، بدون توجه به وضعیت سیستم امنیتی، روشن است.

وضعیت کنتاکت دتکتور خارجی / External Detector Contact status انتخاب وضعیت عادی دتکتور خارجی:

 • بطور معمول باز است / Normally opened (NO)
 • بطور معمول بسته است / Normally closed (NC)
نوع دتکتور خارجی / External Detector Type انتخاب نوع دتکتور خارجی:

 • بای استبل / Bistable
 • پالس / Pulse
نوع رویداد / Type of event انتخاب نوع آلارم دتکتور یا دستگاه متصل:

 • نفوذ / Intrusion
 • حریق / Fire
 • کمک پزشکی / Medical help
 • دکمه ترس و اضطراب / Panic button
 • گاز / Gas

متن نوتیفیکیشن ها در فید اطلاع رسانی و پیامک و همچنین کد ارسال شده به کاربر بستگی به نوع رویداد انتخابی دارد.

وضعیت دستکاری / Tamper status انتخاب حالت دستکاری Normal برای دتکتور خارجی:

 • بطور معمول باز است / Normally opened (NO)
 • بطور معمول بسته است / Normally closed (NC)
هشدار در صورت حرکت / Alert if Moved فعال کردن شتاب سنج داخلی برای دریافت هشدار در صورت حرکت دستگاه
همیشه فعال / Always Active هنگامی که این گزینه فعال است، ماژول یکپارچه سازی بطور مداوم عملیاتی می شود و در مورد آلارم های دتکتور متصل شده اطلاع می دهد.
هشدار با آژیر در صورت تشخیص هشدار / Alert with a siren if alarm detected در صورت فعال بودن، آژیرهای اضافه شده به دزدگیر با تشخیص آلارم فعال می شوند.
هشدار با آژیر در صورت تحریک شتاب سنج / Alert with a siren if accelerometer triggered در صورت فعال بودن، آژیرهای اضافه شده به دزدگیر با تحریک سنسور شتاب سنج توسط حرکت دستگاه، فعال می شوند.
تنظیمات صدای زنگ / Chime settings تنظیمات Chime را باز می کند.
تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test Transmitter را به حالت تست قدرت سیگنال Jeweller تغییر می دهد
تست تضعیف سیگنال / Signal Attenuation Test Transmitter را به حالت تست محو شدن سیگنال تغییر می دهد (دستگاه با فریمور نسخه 3.50 و بالاتر موجود است)
راهنمای کاربری / User Guide بازکردن راهنمای کاربری Transmitter در اپلیکیشن آژاکس
غیرفعالسازی موقت / Temporary Deactivation دو گزینه در دسترس است:

 • بطور کامل / Entirely — دستگاه دستورات سیستم را اجرا نمی کند یا در سناریوهای اتوماسیون شرکت نمی کند و سیستم هشدارهای دستگاه و سایر اعلان ها را نادیده می گیرد.
 • فقط درپوش / Lid only — سیستم فقط نوتیفیکیشن های مربوط به فعال شدن دکمه دستکاری (Tamper) دستگاه را نادیده می گیرد

این سیستم همچنین می تواند بطور خودکار دستگاه ها را هنگامی که از تعداد آلارم های تنظیم شده فراتر رفت، غیرفعال کند.

لغو جفت شدن دستگاه / Unpair Device دستگاه را از هاب جدا می کند و تنظیمات آن را حذف می کند

 

نحوه تنظیم Chime

Chime (صدای زنگ) یک سیگنال صوتی است که نشان دهنده تحریک شدن دتکتورهای باز شدن در هنگام غیرعملیاتی شدن سیستم است. این ویژگی، بعنوان مثال در فروشگاه ها برای اطلاع دادن به کارکنان از ورود شخصی به ساختمان استفاده می شود.

نوتیفیکیشن ها در دو مرحله پیکربندی می شوند : راه اندازی دتکتورهای بازکننده و تنظیم آژیرها.

تنظیمات Transmitter

قبل از راه اندازی ویژگی Chime، مطمئن شوید که دتکتور بازکننده سیمی به فرستنده متصل است و گزینه های زیر در تنظیمات دتکتور در اپلیکیشن آژاکس پیکربندی شده اند :

 • منبع تغذیه دتکتور
 • وضعیت کنتاکت دتکتور خارجی
 • نوع دتکتور خارجی
 • نوع رویداد
 • وضعیت دستکاری (Tamper)

 

 1. به تب دستگاه ها / Devices ایکون بروید.
 2. Transmitter را از لیست انتخاب کنید.
 3. با کلیک کردن بروی آیکون ایکون در گوشه سمت راست به تنظیمات / Settings بروید.
 4. به منوی تنظیمات صدای زنگ / Chime Settings بروید.
 5. اگر کنتاکت خارجی باز است، اعلان آژیر را برای رویداد انتخاب کنید.
 6. صدای زنگ را انتخاب کنید : 1 تا 4 بوق. پس از انتخاب، برنامه Ajax صدا را پخش می کند.
 7. برای ذخیره تنظیمات جدید روی بازگشت / Back کلیک کنید.
 8. آژیر مورد نیاز را تنظیم کنید.

 

نشانگر

رویداد نشانگر
ماژول روشن و ثبت می شود هنگامی که دکمه ON برای مدت کوتاهی فشار داده شود، LED روشن می شود.
ثبت ناموفق ال ای دی به مدت 4 ثانیه با فاصله زمانی 1 ثانیه چشمک می زند، سپس 3 بار به سرعت چشمک می زند (و بطور خودکار خاموش می شود).
ماژول از لیست دستگاه های هاب حذف شده است ال ای دی به مدت 1 دقیقه با فاصله زمانی 1 ثانیه چشمک می زند، سپس 3 بار به سرعت چشمک می زند (و بطور خودکار خاموش می شود).
ماژول سیگنال هشدار/دستکاری (Tamper) دریافت کرده است ال ای دی به مدت 1 ثانیه روشن می شود.
باتری ها تخلیه شده است هنگامی که دتکتور یا دستکاری (Tamper) فعال می شود، به آرامی روشن خاموش می شود.

 

تست عملکرد

دزدگیر آژاکس این امکان را برای کاربر فراهم می آورد تا تست هایی را برای بررسی عملکرد دستگاه های متصل انجام دهید.

با استفاده از تنظیمات استاندارد، آزمایش ها بلافاصله شروع نمی شوند، اما با گذشت 36 ثانیه این فرآیند شروع خواهد شد. زمان شروع به تنظیمات دوره اسکن دتکتور (مربوط به تنظیمات Jeweller در تنظیمات هاب) بستگی دارد.

 • تست قدرت سیگنال / Jeweller Signal Strength Test
 • تست تضعیف شدن / Attenuation Test

 

اتصال ماژول به دتکتور سیمی

محل فرستنده نسبت به دور بودن آن از هاب و وجود هرگونه مانع بین دستگاه هایی که مانع انتقال سیگنال رادیویی می شوند را تعیین می کند : دیوارها، طبقات، وسایل با اندازه بزرگ در اتاق.

سطح قدرت سیگنال را در محل نصب بررسی کنید

اگر سطح سیگنال تک خطر باشد، نمی توانیم عملکرد پایدار سیستم امنیتی را تضمین کنیم. اقدامات ممکن را برای بهبود کیفیت سیگنال انجام دهید! حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که با 20 سانتیمتر جابجایی دستگاه می توانید بطور قابل توجهی کیفیت دریافت را بهبود ببخشید.

اگر پس از جابجایی دستگاه همچنان دارای قدرت سیگنال کم یا ناپایدار است، از اکستندر وایرلس رکس استفاده کنید.

فرستنده باید در داخل جعبه دتکتور سیمی قرار گیرد. ماژول به فضایی با حداقل ابعاد 110 × 41 × 24 میلیمتر نیاز دارد. اگر نصب فرستنده در محفظه دتکتور غیرممکن باشد، میتوان از هر کیس شفاف رادیویی موجود استفاده کرد.

 1. فرستنده را از طریق کنتاکت های NC/NO (تنظیمات مربوطه را در برنامه انتخاب کنید) و COM به دتکتور وصل کنید.

  حداکثر طول کابل برای اتصال سنسور 150 متر (24 جفت پیچ خورده AWG) است. مقدار ممکن است هنگام استفاده از انواع کابل متفاوت باشد.عملکرد ترمینال های فرستنده

  ترمینال ها

  + – — خروجی منبع تغذیه (3.3 ولت)
  ALARM — ترمینال های هشدار
  TAMP — ترمینال های دستکاری

  مهم! برق خارجی را به خروجی های برق فرستنده وصل نکنید. این ممکن است به دستگاه آسیب برساند.

 2. فرستنده را در کیس محکم کنید. میله های پلاستیکی در کیت نصب قرار داده شده است. توصیه می شود فرستنده را روی آنها نصب کنید.

Transmitter را در این شرایط نصب نکنید :

 • نزدیک اجسام فلزی و آینه ها (آنها می توانند باعث اختلال در سیگنال رادیویی شوند و منجر به تضعیف آن شوند).
 • نزدیکتر از 1 متر به هاب.

 

نگهداری

این دستگاه هنگام نصب در محفظه سنسور سیمی نیازی به تعمیر و نگهداری ندارد.

 

مشخصات فنی

اتصال دتکتور ترمینال های ALARM و TAMPER با (NO/NC)
حالت برای پردازش سیگنال های هشدار از دتکتور Pulse و Bistable
منبع تغذیه 3 عدد CR123A، باتری 3 ولت
قابلیت تغذیه دتکتور متصل بله، 3.3 ولت
محافظت در برابر جدا شدن شتاب سنج
پروتکل ارتباط رادیویی با هاب و اکستندر وایرلس Jeweller
باند فرکانسی 866.0 – 866.5 مگاهرتز
868.0 – 868.6 مگاهرتز
868.7 – 869.2 مگاهرتز
905.0 – 926.5 مگاهرتز
915.85 – 926.5 مگاهرتز
921.0 – 922.0 مگاهرتزبسته به منطقه فروش
سازگاری با تمام هاب های آژاکس و اکستندرهای وایرلس رکس کار می کند.
حداکثر توان خروجی RF حداکثر تا 20mW
تلفیق سیگنال رادیویی GFSK
محدوده ارتباطی حداکثر تا 1,600متر (بدون مانع)
پینگ ارتباطی با گیرنده 12 تا 300 ثانیه
محدوده دمای عملیاتی از °25- سانتیگراد تا °50+ سانتیگراد
رطوبت مجاز عملیاتی حداکثر تا %75
کلاس حفاظتی IP20
ابعاد 100 × 39 × 22 میلیمتر
وزن 74 گرم
زمان سرویس دهی 10 سال

 

اقلام جعبه دتکتور Transmitter

 1. ماژول فرستنده Transmitter
 2. سه عدد باتری CR123A
 3. کیت نصب
 4. دفترچه راهنما

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *